Android için en iyi e-posta uygulamaları nelerdir?

/ 12 Kasım 2018 / 936 / yorumsuz
Android için en iyi e-posta uygulamaları nelerdir?

 

Android için en iyi e-posta uygulamaları

 

E-posta uzun zamandır kullanımda ve gittikçe yaygınlaşmakta. Anlık olarak bakıldığında pek çoğumuz birileriyle temasa geçmek için kullanmayız ve bu konuma zaten gelemedi. Ancak, o kadar popüler ve kullanışlı hale geldi ki,  doğru uygulamayı seçmeniz gerekir. İşte size Android için en iyi e-posta uygulamalarını sunuyoruz.

Orada çok sayıda e-posta uygulaması var, böylece ihtiyaçlarınıza ve iş akışına en uygun olanı seçebilirsiniz. Uygulama bildirimlerini gerektiği gibi özelleştirmeyi unutmayın, böylece yalnızca ilgilendiğiniz mesajlarla ilgili uyarılar alırsınız.

Gmail

 

Ne kadar iyi olduğunu unuttuğunuz için Gmail’e çok aşina olmak çok kolay. Google hesabınızı bir dizi Android hizmeti için de kullanma şansınız var. Bu nedenle, Gmail, birincil e-postanız olmasa bile, kişisel veya profesyonel yaşamınızda genellikle bir varlık olacaktır. Uygulama, birleştirilmiş gelen kutusu görünümüne sahip olduğundan, tüm hesaplarınızda ki e-postaları bir kerede kontrol edebilirsiniz ve bu, tüm önemli akıllı özelliklerin (en önemli mesajlar için birincil sekme dahil) en üstünde yer alır.

Akıllı arama özelliklerinden çalan(sesli) komutlarına, tanıdık sohbet görünümüne kadar, Google’ın amiral gemisi e-posta uygulamasıyla ilgili çok şey var. Hangi tür iletilerin cihazınızda bir bildirim tetikleyeceğini ve senkronizasyon süresini ayarlamanız için hesabınızın ayarlar sayfasına gidin.

ProtonMail: ücretsiz uçtan uca şifreli e-postalar

 

ProtonMail, sıkı veri koruma yasaları ile tanınan bir ülke olan İsviçre merkezli açık kaynaklı güvenli bir e-posta sağlayıcısıdır. ProtonMail’in sunucuları orada yer alıyor. Proje 2013 yılında CERN’de oluşturuldu ve hızla büyüyerek, herkes için daha güvenli ve özel bir internet sağlama misyonu ile hareket etti. Bu yüzden bir hesap oluşturabilir ve hizmeti ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla özellik sunan premium abonelikler vardır, ancak ücretsiz sürüm çoğu kullanıcı için yeterlidir.

Servis, alıcının uygulamaya sahip olmadığı durumlarda bile mesajlarınızın uçtan uca şifrelenmesini sağlar, bu durumda mesajı bir şifre ile güven altına alabilirsiniz. Başka bir düzgün güvenlik özelliği, e-postalarınızı otomatik olarak “kendini imha etme” veya belirli bir saat veya  birkaç gün sonra kendilerini silmeye ayarlaya bilmenizdir.

Gelen kutusu tasarımı çok modern ve sezgisel, bu yüzden herhangi bir kullanılabilirlik sorununuz olmayacak. Artı, çok çekici bir açık mor renk düzeni ile şık bir görünüme sahiptir. Bilgisayarınızın tarayıcısında veya iOS ve Android uygulamalarında kullanabilirsiniz.

ProtonMail Google Play İndir

 

Outlook: Microsoft hala oyunda

 

Microsoft, e-posta oyununu (mobil uygulamalarını panodaki diğer ögeleri) kullanmaya çalışıyor ve Outlook bunun bir kanıtı. Bu bölüm size bakar, ihtiyacınız olan tüm özellikleri size getirir ve gelen mesajlarınızı sizin adınıza değişen seviyelerde sıralar.

OneDrive ve Outlook takviminize entegre edilmiştir, bu yüzden Microsoft kullanıcıları için mükemmeldir (diğer hesaplar da desteklenir). Odaklanan sekme ilk önce en önemli e-postaları gösterir ve çok sayıda iletiyi kolayca taramanıza yardımcı olacak hızlı filtreleme seçenekleri vardır.

Microsoft Outlook Google Play İndir

 

Yahoo Mail: sadece e-posta değil

 

Yahoo Mail, aynı zamanda en popüler e-posta yönetim uygulamalarından biridir ve sadece e-postaları okumak ve göndermek için değil, aynı zamanda özel bölümden en son haberlere göz atmanızı sağlar. Gmail’de olduğu gibi, Yahoo uygulaması da Outlook ve Google hesapları dahil olmak üzere farklı e-posta hesaplarını kaydetmenize izin verecektir.

Sunulan ara birim özellikle sezgisel: sadece farklı klasörlere erişmek veya ayarları tercihlerinize göre hesabı yapılandırmak için kenar çubuğunu kullanın. Ayarlardan, bir e-posta mesajında ​​yan kaydırmaya hangi eylemin atanacağını, yani onu okundu olarak işaretlemek veya doğrudan silmek için de belirleyebilirsiniz. Ancak, gelen kutunuzda görüntülenen ilk iletiye dikkat edin, çünkü aslında bir reklamdır.

Yahoo Mail Google Play İndir

 

MyMail: hızlı ve güvenli

 

MyMail, e-posta istemcisi ne olursa olsun, tüm postalarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza ve IMAP’den POP3’e kadar tüm posta kutularını desteklemenizi sağlar. Servis, hem yeni başlayanlar hem de meraklılar için uygun, modern, renkli ve kullanımı kolay bir arayüz sunuyor. Mobil cihazlar için tasarlanan bu uygulama, veri şifreleme yoluyla maksimum güvenlik sunar ve basit bir kaydırma ile e-posta yazmanızı, okumanızı ve iletmenizi sağlar.

App tarafından sunulan özellikler arasında özelleştirilebilir ve filtrelenmiş push bildirimleri, kişiler ve favori fonksiyonlara daha hızlı erişmek için simgeler ve avatar kullanımı, bir e-posta yazarken kişilerin otomatik öneri vardır. Kişisel ve iş e-postalarınızı çok fazla sorun olmadan yönetmenizi sağlayacak hızlı ve güvenli bir uygulama.

myMail Google Play İndir

 

AquaMail: basit ama eksiksiz

 

Tüm e-posta adreslerinizi Google’dan Hotmail ile Microsoft Exchange üzerinden takip etmenize ve temiz bir arayüz sağlamaya olanak veren ve kullanımı basit bir e-posta hizmeti mi arıyorsunuz? AquaMail‘i indirin ve pişman olmayacaksınız.

Temel olarak, uygulama tüm posta klasörleri ve kayıtlı tüm hesaplardan alınan postaya adanmış bir bölüm dahil olmak üzere çıplak temelleri gösterir. Ancak, ayarlara erişerek sadece e-postalarla ilgili senkronizasyon, yedekleme ve eylemleri değil, aynı zamanda arayüzün grafiksel yönlerini de özelleştirebilirsiniz. En ilginç konfigürasyonlar arasında, uygulamanın temasını, haftanın bir gününe ve bir saatine göre otomatik olarak değiştirmenize olanak sağlayacak bir tane bulacaksınız. Gece için karanlık bir tema oluşturun ve tatilleri ayarlayın, böylece rahatsız edilmeyeceksiniz!

Aqua Mail Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.