Android için en iyi macera oyunları

/ 7 Nisan 2018 / 1.003 / yorumsuz
Android için en iyi macera oyunları

Android için en iyi macera oyunları

Beceri, bulmacalar ve güzel hikayeler: Macera oyunlarının hayranları budur. Bu yazıda, türün en iyisi olduğunu düşündüğümüz şeyle size sunacağız.

Android için en iyi macera oyunları: The Walking Dead (sezon 1 ve 2)

Televizyon dizisine ya da çizgi romanlara aşina olanlar, zombilerle savaşmanın sıradan ve biraz üzücü bir şey olduğunu biliyorlar. Telltale tarafından oyunda, aynı duyguları keşfedeceksiniz. Oyun sadece birkaç dakika sonra ana karakterlerin mücadelesini hissediyor ve hayatta kalmalarına yardım ediyorsunuz.

Uygulama sürümü: 1.19
Boyut: 1,355,9 MB
Uyumluluk: Android 2.3.3 ve üzeri
Fiyat: uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

The Walking Dead Android İndir ( Birinci Sezon )

Uygulama sürümü: 1.35
Boyut: 693,1 MB
Uyumluluk: Android 2.3.3 ve üzeri
Fiyat: uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

The Walking Dead Android İndir ( İkinci Sezon )

Android için en iyi macera oyunları: CSI Hidden Crimes

Bir film veya TV dizisinden bir video oyunu yapmak teoride iyi bir fikirdir, ancak genellikle lisans ücretleri oldukça pahalıdır. Ne olursa olsun, Ubisoft bunu gerçekleştirdi. Macera başarılı CSI serisine dayanıyor ve tıpkı dizi gibi ceza davalarını çözüyor.

Yöntem klasiktir: ipucu arayarak ve kanıtları bir araya getirerek sorumlu kişiyi bulmalısınız. Yeni bir şey yok, ama araştırmalar ilgi çekiciyken ve TV dizisinin atmosferi korunurken sorun değil. Diğer bir deyişle, sadece dizinin hayranları için değil, türün hayranları için tavsiye ederim.

Uygulama sürümü: 2.50.4
Boyut: 86.3 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyat: uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

CSI Hidden Crimes Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Secret Files Tunguska

Oyunun serbest bırakılması sekiz yıl sürdü, ama beklemeye değdi. Kahraman, Nina, komplo, sırlar, dünya seyahatleri ve kaçırma olaylarını içeren bir gizemin merkezinde kendini bulur. Nokta ve tıkırtı oyun, oyunların güçlü yönlerinden biridir ve türün hayranlarını memnun edecektir.

Secret Files Tunguska Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Machinarium

Güzel gitar müziği arka planda çalarken, başka bir robotun yok etmeye çalıştığı bir kasabayı küçük bir robottan kurtarmanıza yardımcı oluyorsunuz. İkna edici steampunk grafik ve özgün bir konsept ile bir nokta ve tıklama stili oyunudur.

Uygulama sürümü 2.3.1
Boyut: 237,1 MB
Uyumluluk: Android 2.3 ve üstü
Ücret: 2,49 TL

Machinarium Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Samorost 3

Samorost 3, Machinarium’u yapan aynı geliştirici tarafından yaratıldı ve bu da küçük bir gem. Oyun büyülü bir flüt bulan ve nereden geldiğini öğrenmek isteyen bir gnome etrafında döner. Grafikler Machinarium’u andırıyor ve oyun oldukça orijinal: diyalog yok, sadece arsa ve aktiviteleri ilerletmek için sesler ve görüntüler yok. Aşağıdaki oyun hakkında kısa bir genel bakış göreceksiniz:

Sürüm: 1.4.459
Boyut: 1020,5 MB
Uyumluluk: Android 4.1 ve üzeri
Ücret: 4,99 ABD doları

Samorost 3 Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: The Cave

Kült oyunu Monkey Adaları yapımcıları da biraz nutty olan yeni bir oyun yaptılar. Başlangıçta, her oyuncu oyunda değişmek için üç rakam seçer. Her birinin oyunda oynanması gereken özel bir özelliği ve hikayesi vardır.

Sürüm: 1.1.9
Boyut: 1489.3 MB
Uyumluluk: Android 2.3 ve üstü
Ücret: 2,99 TL

The Cave Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Dream Chamber (Tam)

Bu çizgi roman tarzı oyunun ayarı 1930’larda ABD’de gerçekleşiyor. Müzeyi bozan kötü adamı yakalamaya çalışan zengin bir özel dedektif olan Charlie Chamber’u oynuyorsun. Bu oyunun gücü, rüya ve gerçeklik arasındaki dönüşümlerdir. Rüya dizilerinde yeni ipuçları arayabilir ve takas ekranı kullanarak yapılır.

Sürüm: 1.0.3
Boyut: 588,5 MB
Uyumluluk: Android 3.2 ve üzeri
Ücret: 0,99 ABD doları

Dream Chamber (Tam) Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Ajan Alice

Klasik macera tarzı oyunlardan hoşlananlar Ajan Alice’i takdir edecekler. Bu noktada tıklayın ve Ajan Alice’i gizli nesne bulmacaları, romantizm ve macera dünyasına götürün. Hem basit hem de karmaşık olabilir ve zevk almak için çok çeşitli bulmacalar vardır.

Sürüm: 1.2.49
Boyut: 44,4 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyat: uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Agent Alice Android İndir

Android için en iyi macera oyunları: Trailer Finding Teddy

Bu oyun, uyuyan ayı, uyurken bir canavar tarafından çalındığı küçük bir kızın hikayesini anlatıyor. Sevgili oyuncaklarını bir dolapta ararken, canavarlarla savaştığı ve aramaları devam ederken diğer canlılara yardım ettiği büyülü bir dünyaya çekilir. Oyun klasik bir nokta ve tıklayın, diyalog ve çok sayıda bilmeceyle. Ayrıca oyununuzu istediğiniz zaman duraklatabilir ve kaydedebilirsiniz. Grafikler oyuna özel bir atmosfer verir.

Sürüm: 2.1
Boyut: 45,9 MB
Uyumluluk: Android 2.3.3 ve üzeri
Ücret: 0,99 ABD doları

Trailer Finding Teddy Android İndir

Bu listede yer alması gereken sizce başka oyunlar var mı? Bu listeden denediğiniz oyunlarda yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular
Kathy Rain Oyunu