Android Oreo Go Edition İndir

/ 28 Temmuz 2018 / 2.655 / yorumsuz
Android Oreo Go Edition İndir

Android Oreo Go Edition İndir

Dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarının başında yer alan Google tarafından geliştirilen işletim sistemi olan Android farklı sürümler ile kendisini geliştirmeye devam ediyor. Teknoloji devi farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için farklı sürümler geliştirirken bunlar arasından öne çıkanlardan biride Android Oreo Go Edition sürümü oldu. İşletim sistemi düşük bütçeli akıllı cep telefonlarına hitap ediyor.

Android Oreo Go Edition Nedir?

Android Oreo Go özellikle de 512 MB-1 GB RAM‘li akıllı telefonlar için geliştirilen özel bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi sayesinde düşük bütçeli cep telefonu sahiplerinin de cep telefonlarını en iyi şekilde kullanmalarına olanak sağlanması amaçlanıyor. Kullanıcılardan bazıları yeni işletim sisteminden oldukça memnun olduklarını gösterirken bazı kullanıcılar ise ilk olarak 2017 yılında tanıtılan işletim sisteminin yetersiz kaldığı yönünde eleştirilerde bulunuyor. İşletim sisteminin kullanıcılara en büyük vaadi ise giriş seviyesi cihazlarda çok daha üstün bir performans garantisi olarak öne çıkıyor.

Android Oreo Go Edition Nasıl İndirilir?

Bu işletim sistemi yeni cihazlara yüklenmiş olarak geliyor. Ancak işletim sistemini kendisi indirmek isteyen kişiler için https://www.android.com/versions/oreo-8-0/go-edition/ adresi üzerinden de teknik destek veriliyor. Bu adres üzerinden hem işletim sistemi hakkında bilgi veriliyor hem de bağlantı adresleri üzerinden gerekli teknik destek akışı sağlanıyor. Ancak bilgiler yabancı dilde yer aldığı için İngilizce bilgisi şart…

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular