Android tabletlere Windows nasıl yüklenir

/ 15 Ağustos 2018 / 21.984 / 1 Yorum
Android tabletlere Windows nasıl yüklenir

Android tabletlere Windows nasıl yüklenir

Satın alabileceğiniz bazı Windows 10 tabletleri olsa da, daha da fazla Android tabanlı tablet var ve bunların çoğu, insanların Windows masaüstünde veya tabletinde olduğu gibi çalışmasına izin veren klavyeler ile geliyor . Ama Android tabletinize Windows kurmak istediyseniz ne olurdu ? Tabletinizin garantisini geçersiz kılma riskiyle karşı karşıya kalmak istiyorsanız, Android cihazlarda Windows’u yüklemeyi vaat eden Yazılımımı Değiştir adlı bir program vardır.

Bu uygulamanın desteklenmeyen üçüncü taraf yazılımı olduğunu ve Google veya Microsoft tarafından yetkilendirilmediğini unutmayın. Ayrıca, Yazılımımı Değiştir seçeneğiyle bile, tabletiniz Windows’u çalıştırmak için etkin donanıma sahip olmayabilir. Diğer bir deyişle, bu programı kendi sorumluluğunuzda indirecek ve kullanacaksınız.

Bu yoldan çıkmışken, İşte Yazılımımı Değiştir ile Android tabletlere Windows yükleme.

Not:   Aslında bu aktarım için bir Windows kopyası satın almadığınızdan, en iyi ihtimalle bu bir gri alan denemesidir. Başka bir deyişle, dikkatli bir şekilde ilerleyin.

Android’de Windows’u yükleme adımları

İlk önce, Windows tabanlı PC’nizde Yazılımımı Değiştir uygulamasını yüklemeniz gerekir. Uygulamanın, farklı bir işletim sistemi sürümü (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10) için çeşitli sürümleri vardır. Tüm sürümleri aşağıdaki linkten bir ZIP dosyasına indirebilirsiniz.

ZIP Dosyasını İndir

 

Bundan sonra, Android tabletinizi yüksek hızlı bir İnternet bağlantısına sahip olması gereken Windows PC’nize bağlamanız gerekecektir. Ardından, Yazılımımı Değiştir’in hangi sürümünü kullanmak istediğinizi açıp, Android seçeneğini seçerek istediğiniz dili seçersiniz. 

Bundan sonra, Yazılımımı Değiştir programı, gerekli sürücüleri Windows bilgisayarınızdan Android tabletinize indirmelidir. Bundan sonra, ana işleme başlamak için “Install” tuşuna basmalısınız. Açıkçası, tabletinizi tüm zaman boyunca Windows PC’nize bağlı tutmalısınız ya da bazı önemli sorunlarla sonuçlanabilir. Süreç bittiğinde tabletinizde Windows ve Android arasındaki ikili önyükleme için isterseniz, gereken değil Değiştir My Yazılım uygulamasındaki “Android’i Kaldır” kutusunu işaretleyin.

Windows Android cihazınıza yüklendikten sonra, tableti çift önyükleme cihazında yapmaya karar verdiyseniz, doğrudan Windows İşletim Sistemine veya “Seç ve işletim sistemi” ekranına önyükleme yapmalıdır. Bundan sonra, Windows sürümünüz kendi normal kurulum sürecine başlamalıdır.

Windows’u Android’e yükleyin – Sonuç

Yazılımımı Değiştir’in çalışmasına rağmen, Android tabletlere Windows yüklemek, garantilerini geçersiz kılacak ve yazılımın desteklenmediği ve Google veya Microsoft tarafından onaylanmadığını bir kez daha vurgulamalıyız. Android tabletinize Windows yüklemek için bu programı kullanmanın başarısını buldunuz mu? Değilse,

Android cihazlarda Windows çalıştırmak için başka bir yol mu buldunuz? Yorumlarda bize bildirin!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Android tabletlere Windows nasıl yüklenir (1 Yorum)

  1. Merhaba, bu yöntem herhangi bir android tablette denendi mi ?Bende yapacağım o yüzden soruyorum cevaplarsanız sevinirim.Saygılar