Android telefon batarya süresi uzatan uygulama 2019

/ 11 Haziran 2019 / 1.088 / yorumsuz
Android telefon batarya süresi uzatan uygulama 2019

Akıllı telefonlarımız her geçen gün daha fazla kullanmaktayız. Gelişen teknoloji ile beraber hem şarj aletleri hemde elektrik kullanım alanları çok fazla değişti. Özellikle ekranlarımızın artık daha büyük olması ve internet ile bluetooth gibi gps bağlantılarının sürekli kullanımda olması, batarya kullanımlarını resmen sömürüyor gibi duruyor.

Bu sorunların üstesinden gelmek için ya prize bağlı kalıyoruz, yada powerbank gibi araçları kullanıyoruz. Ancak yazılımsal çözümlerinde olduğunu belirtelim. Telefonun bataryası çok hızlı bitiyor ve pil kullanımını arttırmak istiyorsanız eğer, Easy Battery Saver uygulamasını kullanmanız gerekiyor.

Eays Battery Saver uygulaması

Bu uygulama ile beraber pil şarj süresini hem optimize ediyorsunuz hemde pil süresini uzatabiliyorsunuz.

Uygulamanın görevlerine baktığımızda ise, ekran parlaklığı ve ağ bağlantısı hatta zaman aşımı gibi ayarlamalar yaptığı ve şarj süresini gözle görülür şekilde yükselttiğini fark ettik.

Eğer sizlerde android bir telefon kullanıcısıysanız, Samsung, HTC, fark etmeksizin bu uygulamayı mağazadan indirip yükleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.