Android telefonlar için en iyi dövüş oyunları

/ 13 Nisan 2018 / 1.888 / yorumsuz
Android telefonlar için en iyi dövüş oyunları

Android telefonlar için en iyi dövüş oyunları

Ah, dövüş oyununun basit zevkleri: iki rock-sert yarışmacının meydan okuyup üstünlük için dışarı çıkması, genellikle ateş topları, uçan tekmeler ve yol boyunca tekmeleme diğer süslü formları uygulamak. Street Fighter ve Tekken gibi tür şampiyonları artık kendi ürünlerini Android arenasında çalıyorlar, ancak hangi mobil savaşçı gerçekten yüce hüküm sürüyor? Burada en iyisine bir göz atacağız.

 

Street Fighter ve Tekken gibi tür şampiyonları artık kendi ürünlerini Android mobil platformlarda sergiliyor. Fakat hangi dövüş oyunundaki hangi kahramanlar daha üstün. Siz hangi Dövüş oyununu beğeniyorsunuz buna siz karar vereceksiniz. Aşağıda 2018 yılı içerisinde çıkmış ve güncellenmiş olan en iyi android mobil telefonlar için dövüş oyunlarını paylaşıyoruz.

Android telefonlar için dövüş oyunu : Street Fighter IV Champion Edition

Capcom’s Street Fighter serisi, doksanlı yılların başından beri tercih edilen bir dövüş oyunudur. Hatrı sayılır bir hayran kitlesi olduğu gözlerden kaçmıyor.. Street Fighter IV, PC ve konsoldan portta grafiksel bir düşüş yaşamıştı, ancak iyi haber şu ki, sofistike savaş sisteminin, tüm karakterler ve büyük ekrandan tanıdığınız hareketlerle birlikte, sağlam kalmış olmasıdır.

Oyun, varsayılan olarak bir sanal ekran oyunu (kendi kontrolörünüzü ekleyebiliyor olsanız bile) kullanıyor ve Street Fighter gazileri, Ryu‘nun yıpranmış kırmızı eldivenleri gibi uyuyor, ancak özel hareketler için daha da kolaylaşmak için isteğe bağlı bir düğme mevcut.

Oyunun ücretsiz sürümü, üç klasik karaktere karşı Ryu olarak oynayabileceğiniz eski bir okul demosuna benziyor. 5 $ ‘lık bir uygulama içi satın alma, tüm diğer savaşçıları ve arcade, hayatta kalma ve çevrimiçi oyun dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarının kilidini açmanızı sağlar.

Sonuç olarak, Street Fighter’ın mekaniğinin başarılı limanı ve kazan-kazan BS’nin olmaması bu oyunu daha güzel ama daha yırtıcı tekliflere taşıyor.

Biraz sinir bozucu, oyun sadece çevrimiçi, hatta solo ve hatta ödeme yaptıktan sonra bile. Ama bir Wi-Fi bağlantınız olduğu sürece, bu mobilde en tatmin edici dövüş oyunu. Pro-ipucu: Wi-Fi’niz varken oyununuzu tetikleyin ve sinyal damlalarınızdan sonra bile arcade modunu tek başına tamamlamanız gerekir.

 • Uygulama sürümü: 1.00.01
 • App size: 2.17 GB
 • Uyumluluk: Android 4.4 ve üzeri
 • Fiyat: Tam sürüm için ücretsiz demo, 5 $ in-app satın alma

Street Fighter IV Champion Edition İndir

Android telefonlar için dövüş oyunu : Shadow Fight 3 ( Gölge Dövüşü 3 )

Shadow Fight serisi, daha geleneksel oyun platformlarından bir liman değil, aksine mobileyerel olarak geliştirildi. Dizinin önceki başlıkları neredeyse çekici siyah figürler arasında savaşlar sergilemesine rağmen, Shadow Fight 3 tüm aksiyonu ve ihtişamı ile oyunseverlere büyük keyif veriyor.

Benzer oyunların geleneksel listesi yerine, ekipmanlarıyla özelleştirebileceğiniz bir karakter elde edersiniz: zırh, yakın dövüş silahları ve füze silahları. Ekipman üç gruptan birine bağlı: Lejyon (Ortaçağ Avrupalı ​​temalı), Hanedanı (Wuxia Çin) ve Heralds (anime-etkilenmiş tekno-samuray).

Ekipmanı farklı gruplardan karıştırıp eşleştirebilme ve farklı özel hareketleri seçme yeteneği, farklı kombinasyonları tercih etmenize yetmeyecek kadar çeşitlilik sunar, çünkü her kombinasyon farklı taktikler sağlar.

Shadow Fight 3 şaşırtıcı bir miktarda derinlikle, sanal bir oyun kumandasındaki sert kontrollerle ve rakibinizin rakibinize oranını, hızını ve gücünü bildiğinizde uygun form ve zamanlamayı gerektiren kısıtlı hareketle 3 oyun oynar. Karşı saldırılar ve geri dönüşler yaygındır ve adil bir dövüşte, telefonunuzda Soul Calibur’un 2D versiyonu gibi oynar.

Fakat ne yazık ki, Shadow Fight 3’teki adil savaşlar nadirdir. Çok önemli ekipmanlarınızın, oyun modu, yan görevler veya “versus” düelloları (aslında CPU rakiplerine karşı) ile oynayarak kazanılan çeşitli oyun içi para birimleriyle dengelenmesi gereken istatistikler vardır. Hikaye misyonları parça parça dolup taşar ve düellolar sık ​​sık sizi daha yüksek statüde olan rakiplere karşı getirir.

Sonuç, oyuncunun sık sık kendileri dezavantajlı bir durumda, kendilerinden daha fazla hasar alan ve daha azını alan bir rakibe karşı çekilecek olmasıdır. Oyuncu becerisi bunu hafifletmek için bazı yollara gidebilir.

Shadow Fight 3’ün kontrolleri ve mekanikleri gerçekten akıllıca, şık ve eğlenceli bir dövüş oyununa yol açabilir, ancak ücretsiz olarak satın alacağım para kazanmak için bedava bir oyun.

Yine de, Shadow Fight 3’ten parasız bir miktar para kazanabilirsiniz ve iyi tasarlanmış bir sistem olan Shadow Fight 3, Android’deki diğer ücretsiz oyun dövüş oyunlarının ön sıralarında yer alıyor.

Shadow Fight 3

 • Uygulama sürümü: 5.2.3
 • Uygulama boyutu: 551 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 4.1 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

 

Android telefonlar için dövüş oyunu : Tekken Mobile

Tekken Mobile uzun zamandır beklenen bir dövüş oyunuydu, ancak nihayet Android’e geldiğinde, uzun süredir devam eden dövüş oyun serisinin hayranları, alıştıkları şeyden çok farklı bir oyunla karşı karşıya kaldılar.

Para kazanma ve mekanikler üzerinde düşünmek acı veriyorsa, Tekken Mobile’ın oynamasının güzel olduğu konusunda bir şüphe yoktur. Karakterler harika görünüyor, hareketler akıcı ve grafikler genel olarak modern ileri teknoloji telefonların sunduğu avantajlardan faydalanıyor. Örneğin , Razer Phone’un 120Hz ekranının avantajlarından yararlanan başlıklardan biri .

Tekken serisini konsolda karakterize eden oyunun derinliklerinden yoksun olan Tekken Mobile, markasının gücüne sahip. En sevdiğiniz karakterleri mobil cihazınızda muhteşem bir şekilde görmek mi istiyorsanız bu oyunu yükleyip oynamaya başlamalısınız Fakat kavgalarınızda daha fazla taktik ya da zorluk arıyorsanız, Street Fighter için 5 dolar ödemeniz veya Shadow Fight 3’ü ücretsiz denemeniz daha iyi olur.

 • Uygulama sürümü: 1.1.1
 • Uygulama boyutu: 2 GB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 5.0 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

TEKKEN™

Android telefonlar için dövüş oyunu : Marvel Contest of Champions

Birçok yönden MCOC, Tekken Mobile’ın modeli arasında yer alıyor. Farklı seviyelerdeki karakterleri toplayan ve farklı renk kristallerini taşlayarak onları geliştiren mekanikler neredeyse orjinallerinden kopyalardır. Benzer şekilde, özel hareketlere dokunmak, hızlıca kaydırmak ve harekete geçirmek için gerçek savaş teknisyenleri hemen hemen aynı şekilde çalışırlar.

Tekken gibi, MCOC bu yoğun işi markasının gücü üzerinde satıyor. Öyleyse, buradaki seçiminiz pek avantajlı görünmüyor. Eğer Marvel Evrenine giderseniz ve Black Widow ve Black Panther’ın bunu çözdüğünü görmek istiyorsanız, Ya da daha iyi bir şansa sahip olmak için para demeniz gerekir.

Bir takım oyuncusuysanız ve arkadaşlarınızla kooperatif zorlukları üstlenme fikrini seviyorsanız, MCOC seçiminizdeki rakibiniz için bazı değerlendirmeleri hak ediyor. Topluluk o kadar aktif ki , oyun çevresinde gelişen tomurcuklanan üçüncü taraf sohbet müşterileri bile oyunda yer alıyor.

Marvel Contest of Champions

 • Uygulama sürümü: 17.2.0
 • Uygulama boyutu: 91.41 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 4.0.3 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

Android telefonlar için dövüş oyunu : Samurai Shodown II

SNK, yıllarca bilinen Capcom’a dostça bir rakip oldu ve şimdi eski arcade oyunlarının birçoğu Fatal Fury Special ve King of Fighters 97/98 gibi klasikler dahil Play Store’da Android için mevcut. Ama param için (ve evet, bunların hepsi sana 3 dolarlık paraya mal olacak), en iyi oyun Samurai Shodown II gibi görünüyor.

CPU’nun günümüzde olduğu gibi çivi kadar zor olması nedeniyle dengelenmiş, ancak zaferle aranızdaki tek şey her zaman kendi beceriniz oalacaktır.

Spritelar yaşlarını gösterseler de, karakterler hala her zamanki gibi karizmatiktir ve renkli ‘Ukiyo-e’ estetiği çekici ve farklı kalmaktadır. Eğer bıçakları çıkarmak istiyorsan, ama Shadow Fight 3’ün sinir bozucu IAP şemaları tarafından söndürülürsen, Samurai Showdown II’ye birkaç dolar düşürmekten daha kötüsünü yapabilirsiniz.

SAMURAI SHODOWN II

 • Uygulama sürümü: 1.7
 • Uygulama boyutu: 115 MB
 • Uygulama uyumluluğu: Android 2.3.3 ve üstü
 • Fiyat: 3 $

Sizin beğendiğiniz dövüş oyunu hangisi?, Lütfen yorumlarda bize paylaşın


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.