Android Telefonlarda Özel Kişi Listesi Nasıl OLuşturulur?

/ 7 Nisan 2018 / 1.143 / yorumsuz
Android Telefonlarda Özel Kişi Listesi Nasıl OLuşturulur?

Android Telefonlarda Özel Kişi Listesi Nasıl Oluşturulur?

Hangi cihaza sahip olursanız olun, muhtemelen stoklar uygulamasını kullanıyorsunuzdur. Belki de hiçbir zaman etrafında toplanmaya yetmeyecek düzinelerce adsız ve yinelenen girişleri ile, rehber listenizi MP3 kitaplığınız kadar dağınık olabilir. Android kişilerinizin parlak ve yeni görünmesini sağlamak için burada birkaç basit ipucu paylaşacağız.

Rehber uygulamanızı temizlemenin en hızlı yolu, kişileriniz için profil resimleri eklemektir.

Kimler görüntüleniyor?

Bu, listenizdeki kişilerin karmakarışıklığını anlamanın en hızlı ve en kolay yoludur. Kişileriniz birden çok sosyal ağa, e-posta hesabına ve anlık mesajlaşma servislerine yayılmışsa, muhtemelen aynı kişi ve kullanılmayan bir sürü için birden çok girişiniz vardır. Mantıklı bir şekilde düşünürseniz, tam olarak bir fincan çay olmazsa, hoşunuza giden karışımı elde edene kadar bazı listeleri atmayı deneyin. Ekran görüntülerinde olduğu gibi herhangi bir isim girişiniz yoksa, hangi hizmetle ilişkili olduklarını görmek için onları açmanız yeterlidir.

Kişiler uygulamasından hesaplarınızı yönetmek için taşma menüsüne ve ” Görüntülenecek Kişiler‘e basın.

Bununla ilgili düşünmüyorsanız, o zaman buna en iyi yaklaşım, listelenmek istediğiniz servisleri düşünmek değil, aslında Kişiler uygulamanızdan doğrudan erişim sağlamak istediğiniz hizmetleri sunmaktır. Dolayısıyla, Skype’ı yalnızca Kişiler listesinden değil, Skype uygulamasından gönderirseniz, o kutunun işaretini serbestçe kaldırabilirsiniz. Şahsen ben, arama, WhatsApp ve e-posta gönderme için Kişiler uygulamasını kullanmayı tercih ediyorum. Kişiler uygulamanızı nasıl kullandığınıza bağlı olarak, kişi listenizde gösterilecek hizmetler hakkında seçici olabilirsiniz. Belki sadece Google hesabınızın görünmesi gerekiyor? Büyük ölçüde, kişilerinizi ilk etapta kaydettiğiniz yere bağlıdır.

Özel görünümler, Kişiler uygulamanızda hangi hizmetlerin görüntülendiğini tam olarak kontrol etmenizi sağlar.

Kişileri birleştir ve profil resimlerini seç

Bir şekilde aynı kişi için altı farklı giriş ile rehbere kaydettiyseniz, aynı zamanda kişileri bir araya getirebilirsiniz. Sadece ilgili kişinin” profiline” gidin ve sağ üstteki harekete geçme düğmesine basın. Buradan Düzenle’yi tıklayın, ardından kişi düzenleyicisine girdikten sonra, tekrar katılma seçeneğini bulacağınız tekrar harekete geçin. Daha sonra, o kişi için tüm rehber kayıtlarını bul ve hepsini birleştir. Bir kişi profil resmini kaçırıyorsa, boş profil karesine, ardından tekrar açılır pencereye, sonra da tekrar kartvizit girişine ve son olarak da kameradan veya başka bir yerden seçim yapabilirsiniz (ya da en altta belirtilen bir uygulamayı kullanabilirsiniz).

Hızlı erişim için kişileri yıldızlaştırabilir ve taşma menüsüne birlikte ” Katıl ” iletişim girişlerine erişebilirsiniz.

Favorilerinize biraz özen gösterin

Hepimizin favorileri var: anneler, kız arkadaşları, kuzenler.. En sık kullandığınız kişiler için Kişiler uygulamasını kullanarak uğraşmak istemiyorsanız, bir kişiyi yıldıza ekleyebilir ve güzel profil resminizi çeviricinizde, en sık temas halinde olduğunuz kişilerle birlikte görebilirsiniz. Temel olarak, Kişilerinizde görünen hesapları, aslında uygulamadan eriştiğiniz kullanıcılarla sınırlamak, yinelenen kişileri birleştirmek, kullanılmayanları silmek (eski numaralar veya psikolar için olanlar gibi) ve bir Android’inize yeni kişiler eklediğinde gelecekte biraz organize olmuş. Söylemesi yapmaktan kolay!

Özel görünümler, birleştirilmiş girişler ve profil resimlerle, kişileriniz hiç vakit kaybetmeden harika görünecek!

Contacts Beta Android Uygulamasını İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.