Android Telefonunuza YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

/ 26 Kasım 2018 / 1.757 / yorumsuz
Android Telefonunuza YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

 

Android Telefona YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

 

Bir süredir YouTube videolarını Android akıllı telefonunuza kaydetmek istiyorsanız, YouTube hizmet şartlarını ihlal eden üçüncü taraf yazılımları kullanmak zorundaydınız. Artık durum bu değil, YouTube artık 9.99 dolar ücret karşılığında aylık  hizmetine kaydolduktan sonra videoların yerel olarak kaydedilmesine izin veriyor.

YouTube Red abone olmak için YouTube videolarını çevrimdışı görüntüleme için telefonunuza kaydetme yeteneğinin kilidini açabilirsiniz. Bu hizmet, reklamsız bir YouTube deneyimi, özel YouTube Orijinalleri videolarına ve Google Play Müzik’e (şirketin Spotify yarışmacısı) erişim gibi pek çok avantaj içerir.

Google Play Store‘daki uygulamalar, videoları indirmenize izin verdiğinizi iddia ediyor, fakat yalnızca YouTube Hizmet Şartları’nı ihlal ediyor olmaları değil, aynı zamanda Android deneyimini yavaşlatan veya bozan kötü amaçlı yazılım veya reklam yazılımı içerebilir.

 

Başlamadan önce, Play Store uygulamasını açıp Menü düğmesini tıklatarak, Uygulamalarım ve Oyunlarm’a dokunup YouTube’u seçerek YouTube uygulamanızın güncel olduğundan emin olun. Varsa Güncelleme düğmesine dokunun ve değilse açık seçeneğine dokunun.

YouTube Red’e abone olduktan sonra , Android Telefonunuza YouTube Videolarını nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Bir YouTube videosunu dikey yönde izlerken Kaydet simgesine dokunun.
2. Çevrimdışı için kaydettiğiniz videoları bulmak için profil simgesine dokunun. Bir insan gibi görünen sağdaki.
3. Çevrimdışı videolar’a dokunun.
4. Oynatmak için videoya dokunun.
5. Videoları kaldırmak için tekrar Kaydet simgesine dokunun.
6. Kaldır’a dokunun.

Artık YouTube videolarını telefonunuza kayıt etmeyi biliyorsunuz!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz