Android telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi hayvan oyunları!

/ 18 Aralık 2018 / 1.280 / yorumsuz
Android telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi hayvan oyunları!

 

Android için en iyi hayvan oyunları!

 

Hayvanlar oyunlarda harika karakterler yaratır. İnsan karakterlerini kolayca değiştirebilirler. Böylece, orada oyuncularla birlikte çeşitli oyunlar var. Aslında hayvanlarla oynayabileceğiniz oyunları inceledik. Ancak, ortaya çıktığı gibi, hayvanlar için en iyi oyunlar dışarıda, fiziksel oyuncaklarda ve telefonda bulunmamakta. Bu nedenle, fikri dağıtmak yerine, hayvanların etrafında dönen bir sürü harika oyuna bakmaya karar verdik. İşte Android için en iyi hayvan oyunları!

Crossy Road

 

Crossy Road, bu neslin Frogger versiyonudur. Oyuncular bir tavuğu birçok yol, akarsu ve diğer küçük engelleri geçerken yönlendirir. Amaç arabalar üzerinden geçmeden veya suya düşmeden ilerlemektir. Bu yolları geçmek için klasik tavukla başlıyorsun. Bununla birlikte, bir metrik ton kilitlenebilir karakterler de vardır.

 

Bunun Disney versiyonu da var. Aile dostu, çevrim içi bir modu var ve Android TV’nizde bile oynayabilirsiniz. Bu bizden kolay bir öneri.

 

 

 

Crossy Road Google Play İndir

 

Hay Day

 

Hay Day Supercell, Clash of Clans ve Clash Royale aynı geliştiriciler tarafından bir oyundur. Bu, FarmVille gibi oyunlara benzer bir çiftçilik oyunudur. Bitkileri ekiyorsunuz, hayvanlara yöneliyorsunuz ve emeğinizin meyvelerinden ürünler topluyorsunuz. Basit bir çiftçilik oyunu. Daha karmaşık bir şey isteyenler, Farming Simulator 18 ya da diğer benzer oyunlar gibi bir şeyi deneyebilir. Bir ton hayvan ve diğer bazı tarım simülatörü şeyleri için bizim için başka bir kolay öneri.

 

 

Hay Day Google Play İndir

 

 

Ice Age Village

 

Buz Devri Köyü, listedeki en eski hayvan oyunlarından biridir. Bu bir Disney oyunu ve Buz Devri serisinden bir grup karaktere sahip. Bu bir şehir inşa benzeri oyun. Bir sürü hayvan getirip aileleri kuruyorsun. Herkesin kalacak bir yeri olduğundan emin olun, ekstra mini oyunlar oynayın ve oynadıkça ödüller toplayın. ZooCraft diğerlerinin yanı sıra Dog Town gibi başka bir tarzı vardır. Hepsi freemium oyunlarıdır, ancak büyük çocuklar için oldukça eğlenceli ve hatta aile dostu olurlar.

Ice Age Village Google Play İndir

 

 

My Tamagotchi Forever

 

My Tamagotchi Forever, 1990’ların popüler oyuncağının mobil versiyonudur. Bir hayvanı büyütüp, besleyerek, onunla oynayarak ve temizleyerek ona iyi bakın. Bir sürü mini oyun ve yapacak diğer şeyler var. Bu aynı zamanda Tamagotchi dünyasını keşfetmek için bir AR modu da içerir. Pou gibi birkaç iyi oyun var. Ayrıca, Google Play geliştirici Mawges’in gerçekten eski okul sanal evcil hayvan uygulamaları vardır. Hepsinin biraz farklı ögeleri vardır, ancak temel fikirler aynıdır.

 

My Tamagotchi Forever Google Play İndir

 

Rodeo Stampede

 

Rodeo Stampede saygıdeğer Yodo1 oyunlarından bir koşucu tarzı oyun. Oyunda çeşitli hayvanları toplamak için oynarlar. Hayvanlar her izdihamdan sonra Hayvanat Bahçesine eklenir. Amaç hepsini toplamaktır. Eğer izdiham sırasında bir hayvan binin ve engellerden kaçının. Oyuncular da kendileri için hayvanları Kement ile tutarlar. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Artı, hayvanlarla dolu!

 

 

Rodeo Stampede Google Play İndir

 

 

WildCraft

 

Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Bazı simülasyon elemanları ile bir macera RPG. Bir kurt, tilki, vaşak veya diğer vahşi hayvan olarak başlar. Oyuncular hayatta kalma ve düşmanları def etme üzerine çabalıyor. Ancak, kesinlikle listede sahip olduğumuz diğer, biraz daha kabarık hayvan oyunlarından biraz farklı bir şey. Biz oynamak için daha fazla görevler ve içerik görmek istiyoruz. Şaşırtıcı derecede iyi bir oyun.

 

WildCraft Google Play İndir

 

 

My Talking Tom 2

 

Talking Tom orijinal hayvan oyunu. Dizi farklı Oyunlarla çeşitli şekilde genişledi. Benim Talking Tom 1 ve 2 gibi sim oyunları, Talking Tom Gold Rush ile bir koşucu ve tabii ki orijinal dizi olsun. Bunlara Talking Tom, Talking Angela, Talking Ginger ve diğerleri dahildir. Hiçbiri derin oyunlar değil. Bununla birlikte, birkaç türü kapsıyorlar ve birkaç dakika öldürmek için kötü bir yol değiller. Artı, Talking Tom oyunları bile küçük çocuklar için, çok çocuk dostu. Bu oyunların bu kadar popüler olmasının bir nedeni var.

 

 

My Talking Tom 2 Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.