Android Uygulama Yükleme Sorunu!

/ 8 Kasım 2019 / 1.313 / yorumsuz
Android Uygulama Yükleme Sorunu!

Play Store üzerinden uygulama yüklerken ya da uygulama güncellemesi yaparken yaşanan problemlerden biri de uygulama yükleme sorunudur. Eğer siz de bu konuda sorun yaşıyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Bu sorunun çözümü için Google Play Store verileri temizlememiz gerekiyor. Aşağıda yer alan adımları takip ederek bu sorunun çözümüne kavuşabilirsiniz.

Uygulama yükleme hatasının çözümü için Ayarlara girin. Daha sonra uygulamalara tıklayın. Google Play seçeneğine basın ve en son Depolama seçeneğine tıklayın. Bu adımlar sayesinde verileri temizleyebilirsiniz. Ayrıca önbellek temizle adımları telefonun cache hafızasını temizleyin. Verileri sildikten sonra cihazınızı yeniden başlatın. Daha sonra cihazın işletim sistemi sürümünü kontrol edin. Eğer güncelleme gelmişse bu güncellemeleri tamamlamak için uygulamaları yeniden yükleyin ve güncelleme için tekrar deneyin.

Yukarıda yer alan adımlar sayesinde Android cihazlarda Play Store üzerinden yükleme yapamayan kullanıcılara yardımcı olduk. Bu adımlar sayesinde sorunun önüne geçmiş olursunuz ve Play Store üzerinden yükleme yaparken hata yaşamazsınız. Bu konu ile alakalı merak ettiğiniz soru ve görüşleriniz varsa alt kısımda bulunan yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.