Android ve İOS İçin Asphalt 9 Legends Çıktı!

/ 4 Ağustos 2018 / 913 / yorumsuz
Android ve İOS İçin Asphalt 9 Legends Çıktı!

Android ve İOS İçin Asphalt 9 Legends Çıktı!

Mobil platform denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan Asphalt 9 Legends yeni oyunu ile oyun severlerin huzuruna çıkıyor. Tüm dünya genelinde büyük bir merak ve heyecan ile beklenen Asphalt 9 Legends nihayet hem İOS işletim sistemi hem de Android işletim sistemi için indirime sunuldu. Oyun hakkında merak ettikleriniz yazımızda…

Tüm Dünya Genelinde İndirilebiliyor

Asphalt 9 Legends hatırlanacağı üzere ilk kez Şubat ayında oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Ancak o dönemde şirket yapmış olduğu açıklama ile yoğunluğu azaltmak ve daha fazla kâr elde edebilmek için oyunu kademeli olarak indirmeye açacağını duyurmuştu. Oyun ilk olarak İOS ardından da Android işletim sistemine kademeli olarak indirmeye açılmıştı. Gelinen son noktada artık oyun her iki işletim sisteminde de tüm bölgelerde indirilebiliyor.

Grafikleri İle Kendisine Hayran Bırakıyor

Oyunu indirip yüklediğiniz ilk anda dikkatinizi kaliteli grafikleri çekiyor. 7 kişilik çoklu oyun modu ile arkadaşlarınızla rekabeti en üst seviyede yaşayacağınız oyun 50 adet lisanslı araç seçeneği ile hayallerinizi zorluyor. Android 4,3 ve üzeri sürümlerde indirilebilen oyun 1,5 GB boş alana ihtiyaç duyuyor. İOS işletim sistemini kullanan cihazlarda ise oyun iPhone 5S ve iPad Mini 2 üzerinde olan tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde indirilebiliyor ve oynanabiliyor. Oyun şimdiye kadar deneyen herkesten tam not almayı başarmış durumda.

 

Asphalt 9 Legends Android İndir

Asphalt 9 Legends iOS İndir

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular