Android ve İOS için En İyi Araba Yarışı Oyunları

/ 2 Kasım 2018 / 910 / yorumsuz
Android ve İOS için En İyi Araba Yarışı Oyunları

 

Android ve İOS için En İyi Araba Yarışı Oyunları

Yarışmaya ve araba oyunları oynamaya istekli misiniz? Bildiğiniz gibi, gerçek dünyada, yarış hayatı tehdit edici ve riskli olabilir. Fakat, yarış heyecanı sizi gerçekçi senaryolara hipnotize edip dürtüyor olabilir. Bir kez yarış arabaları dünyasına daldığınızda, rakiplere karşı bir kazan-kazan durumuyla ya da özellikle rakipleri ile yarışmaktan ve karşılaşmadan etkileneceksiniz. Aracın yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi tamamen parmak dokunuşuyla yapılır ve araba yarışı oyununa tamamen odaklanmanız gerekir. Oynarken sizi heyecanlandıracak en iyi yarış oyunlarından bazılarını listeledik.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft, sizi havaya uçurma düşüncesiyle Asfalt 8‘i piyasaya sundu. Heyecan verici pistlere sahip ve aşırı zevkli bir oyun. Kariyer modu gibi farklı modları var. Şaşırtıcı görseller, HD efektleri ve ruhu gençleştirmek için müziğin yeniden canlandırılması çok iyi. Çeşitli sosyal ağ sitelerinde topluluğu takip ederek güncellemeler alabilirsiniz.

Asfalt 8 : Airborne indir |  iOS  | Android

Real Racing 3

Birçok mükemmel ödül ve 100 milyondan fazla indirme ile Real Racing 3, en iyi araba yarışı oyunlarında önde  pozisyonda duruyor. Real Racing oyununun devamı niteliğinde olan bu araba yarışı oyunu , cihazınızda 1.5GB alan kaplar. Ayrıca, Ferrari, Mercedes Benz ve diğer popüler üreticilere göre tasarlanmış 140’dan fazla araba bulunuyor.

Oyun, tipik Mint 3 motoru, 43 araba yarışı , her biri gerçek dünya konumları ile eşlenmiş 17 lisanslı yarış pisti sunuyor. Sadece zorlu yollarla aracınızı geliştirerek değil, aynı zamanda kontrolleri tercihinize göre özelleştirerek, 4000’den fazla zorlu etkinliği kazanmak için zamana karşı yarışın. Oyunun yayıncısı , sıradan çok oyunculu moddan farklı kılan Time Shifted Multiplayer (TSM) teknolojisiyle geldi. Güncellenmiş sürüm formula E sürücülerine karşı yarışta sergiliyor ve eski Mercedes Benz modellerini kazanma şansı sunuyor.

Real Racing 3 İndir | iOS | Android

Drag Racing

Drag Racing, iki araç arasında yarışan ve sadece bitiş çizgisini önce geçmek üzerine konumlanan bir araba sürme oyunu. Lastikleri başlangıçta yakmak bu yarışta temel bir yöntemdir. Her ne kadar 1’e 1 yarışmaktan hoşlanıyor olsanız da, şansınızı çevrimiçi olarak çok oyunculu yarışlarda deneyin.

Aracı yükseltmek, çeşitli egzotik arabalardan seçim yapma, 1/4 veya 1/3 mil yarışı gibi özellikleri vardır. Diğer yarışçılarla bağlantıya geçmeye, bir takım oluşturmaya, stratejileri değiştirip geliştirmeye ve başarılarınızı paylaşmaya başlayın. Heyecanınızı artırmak ve en iyi sürüş deneyimi için yarıştan sonraki aşamada azot oksit uygulanır.

Drag Racing İndir | iOS | Android

 

 

Hill Climb Racing 2

İsminden de anlaşılacağı gibi, araba yarışı yokuş yukarı tırmanırken gerçekleşir. Çeşitli pistlerde yarışarak en iyi yokuş yukarı sürücü etiketini paketleyerek bir sıçrama yapın. Araçların özelleştirilmesi, 14’ten fazla ayar aracından seçim yapılması , karakter yaratılması ve araç performansının yükseltilmesi ile daha keyifli hale getirin.

Bu araba oyunuyla, farklı alanlardaki tutulan modları açarak ve haftalık etkinliklere katılarak 20 çeşit araca erişebilirsiniz . Yine de, yarışları kazanma becerilerinizi sergileyerek ve liderlik tablosunun üstünde kalarak başkalarıyla rekabet edin.

Hill Climb Racing 2 indir | iOS | Android

CSR Racing 2

Çarpıcı gelecek 3D grafikler ile , bu Android ve iOS için en iyi yarış oyunlarından biri. Artırılmış gerçeklik konsepti ile sürükleyen yarış sunuyor. Ferrari, Porsche, Buggati, BMW gibi ve daha şık arabalarla tanışabilirsiniz. Aracın iç ve dış kısımlarını bile yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Gerçekte olduğu gibi, parçaları bile sökebilir ve kendi arabasına takabilir, lastik basıncını kontrol edebilir, vites oranlarını ayarlayabilirsiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu moddan ekstra avantajlar ve nakit kazanın. Parolayı kurun ve Uygulama içi satın alımlara yetkisiz erişimi kısıtlayın.

CSR Racing 2 İndir| iOS | Android

Traffic Rider

Trafik Rider motor yarışçısı oyunu , trafikten kaçmak için bir yol sağlar. Bu oyunda, sürücünün puan almasında ve daha fazla kazanç sağlamasında 100 km’yi aştığı zaman hızla ilerlemesi ve trafiği sollaması bekleniyor. Ayrıca, 19 dil arasından seçim yapma seçeneğiniz de vardır. Bir manuel vites seçeneği , sınırsız bir süre sunar.

Trafik Rider İndir | iOS | Android

 

 

Need for Speed No Limits

Bu, kargaşa dolu yeraltı sokak yarışını destekleyen en iyi yarış oyunlarından biridir. Otomobillerin oldukça fazla kombinasyonları bu araba oyunu için geçerlidir. Karaborsa veya dükkandan özelleştirme yapabilirsiniz. Lamborghini, Pagani, Hannessey gibi tanınmış üreticiler ve daha fazlasına sahip olduğunuz için harika bir deneyim yaşayabileceğiniz birçok gerçek dünya arabası var.

Karşılaşacağınız 1000’den fazla zorlu modda yarışmak için tekerleğin arkasına geçin. Sırtınızın ardında polis veya yerel ekiplerin daha fazla şansı olduğu için hızlandığınız her şeritte dikkatli olun . Becerilerinizi gösterin ve onları yanlış yönlendirin.

Need for Speed No Limits indir | iOS | Android

Beach Buggy Racing

Kendi başına bir sınıfta, bu araba sürüş oyunu karting veya kart yarış konsepti ile kendini diğerlerinden ayırır . Araba yarışı, macera dolu yarış pistlerinde , aşırı tehlikelerden güzel yollara uzanan , tropikal sevenlere ideal macera dolu bir adada gerçekleşen oyundur. Her biri kendine özgü yetenekleri olan ve sürprizlerle birlikte kısayollar keşfedebileceğiniz yarışlardır.

6 değişik oyun modu , her mod için grafik ayarınızı değiştirmelisiniz. Oyununuzu ve başarılarınızı daha sonra oynanacak oyun için bulutta yükleyin ve kaydedin.

Beach Buggy Racing indir | iOS | Android

 

 

Traffic Racer

Trafik Racer henüz Trafik Rider göz önünde bulundurularak sunulan başka bir yarış oyunu. Bu araba sürüş oyunları, özelleştirme için kolayca kullanılabilen pürüzsüz oyun kontrolleri ile 35+ farklı araba koleksiyonuna sahiptir . Çeşitli iklim koşullarında zengin çevreden geçmeye ve yarışmaya başlayın.

Hızlı bir yarışçı olarak, ücretsiz bir sürüşten polis takibine kadar başlayabilirsiniz. Trafik Yarışçısı , iki yönlü NPC trafiğinin tersi yönde yarışarak bazı kurallar ihlal etse de , sınırsız eğlenceye sahip olmak için denemeye değer.

Trafik Racer İndir | iOS | Android

 

 

Nitro Nation 6

Nitro Nation, cihazınızda 1,5 GB RAM alanı gerektirir. Hiç yakıt gerektirmeyen 100’den fazla uluslararası markalı otomobille yarışabilirsiniz. Aracınızın tüm parçalarına müthiş bir dokunuş vermek için hayal gücünüzü öne çıkarın.

Nitro Ulus, gerçekçi grafikleri ve uygulamalı fiziği ile araba bileşenlerini geliştiriyor. Bronzdan altın mahalleye geçmek için, bahis yarışlarına katılarak 1/8 milden başlayan pistlerde yarışabilirsiniz.

Nitro Nation 6 indir | iOS | Android

Asphalt Xtreme: Rally Racing

Asfalt Xtreme oyunu ile kuralları tanımadan yarışabilirsiniz. Svalbard buzullarından 50’den fazla canavarlı makine ile Phuket ormanlarına egzotik yerleri çıkarmaya çalışın. 5 oyun modu , 300’den fazla kariyer etkinliği ve 1100’den fazla ustalık ile daha fazla engel oluşturmayı bekleyen tam zamanlı bir yarış pistidir.

Engebeli arazilerde araçlarla birlikte off-road yarışabiliriz. Birden fazla oyuncunun çevrimiçi olarak yarışması, liderliği kazanmak için rekabet ortamı sunar. Xtreme seviyorsanız bu oyun tam anlamıyla sizin için.

Asphalt Xtreme: Rally Racing indir | iOS | Android

 

 

Horizon Chase: World Tour

Horizon Chase birçok ödül kazandı ve Brezilya oyunları arasında iyi bir yer kazandı. Horizon Chase oyunu, dünya çapında gerçekleşen bir arcade oyunudur. İlk 5 parça, 2 araba için yarışarak ücretsiz dünya turunun keyfini çıkarın ve 80’den fazla şarkıya, 30’dan fazla şehre ve daha fazla araca giden yarışların geri kalanı için ödeme yapın.

Uygulanan 16 bitlik özel grafiklerle , tur son varyasyonlardaki en güzel senaryolarla görselleştiriliyor. Barry’s Leitch’in ses efektleri gibi birçok özelliği daha var , 7 oyuna uyum sağlayan bulut destekli Gamepad uyumu bulunuyor.

Horizon Chase: World Tour indir | iOS | Android


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular