Android’de arama yaptığınızda Google Chrome ilgi alanlarınıza göre seçenek sunacak

/ 14 Ekim 2018 / 398 / yorumsuz
Android’de arama yaptığınızda Google Chrome ilgi alanlarınıza göre seçenek sunacak

 

Google Chrome Android İçin Yeni Özellik

 
Google, Android Chrome uygulamasında yeni bir “Keşfedin” özelliğini test ediyor ve iyi haber, Chrome Beta veya Chrome Canary‘yi yüklemeniz gerekmeden kendiniz test edebilmeniz. Bu özellik, ilgi alanlarınıza ve göz atma geçmişinize dayalı konuları ve web sitelerini keşfetmenize yardımcı olacak yeni bir sekme açarken yeni bir düzen sunar. İşte göründüğü gibi.

Bunu kullanmak isterseniz, Android için Chrome uygulamanıza gidin, yeni bir sekme açın, chrome: // flags yazın ve “Web sitelerini keşfet” bayrağını arayın. “Varsayılan” olarak ayarlanmalı ve bu nedenle “etkin” duruma getirilmeli ve uygulamayı yeniden başlatmalıdır. Ardından, yeni bir sekme açtıktan sonra, ilginizi çekebilecek makaleler ve ayrıca keşfedilecek konular hakkında önerilerle karşılaşacaksınız. Şimdilik, bölgesel erişimin genişleyebilmesine rağmen, bu özellik Hint kullanıcıları için daha alakalı görünüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.