Android’den İpad’e Video Gönderme

/ 15 Ocak 2021 / 3.054 / yorumsuz
Android’den İpad’e Video Gönderme

Merhabalar, bu yazımızda Android cihazdan ipad cihaza video nasıl gönderilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Android veya diğer telefonlarda Bluetooth yardımı ile video transferi çok kolay olmasına rağmen IOS işletim sistemli cihazlarda bu işlem biraz zordur.

Dosya Transfer Uygulamaları
Bu tür video ve diğer ürünlerinizi telefondan telefona aktarmak istiyorsanız yapmanız gereken şey üçüncü parti uygulamalardır. Bunun için birkaç uygulama bu işe yarayacaktır.
En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan move to ios uygulaması bu iş için ideal yazılımlar arasında yer almaktadır.
Bu uygulamada aynı wifi ağına bağlanmanız gerekecektir. Ayni ağ üzerinden kolay dosya transferi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama için kullanım oldukça da basittir. Yapmanız gereken adımları kısaca aşağıda gibi açıklayarak nasıl kullanılır inceleyelim.
-Uygulamayı Android cihaza indirin.
-Uygulama indirdikten sonra uygulama sözleşmesini kabul ediniz.
-İleri dedikten sonra bir kod girmeniz gerekecektir.
-6 veya 10 haneli pin kodunu uygulamadan aldıktan sonra bu kodu ipade girin
-Paylaşmak istediğiniz ürünleri mail hesaplarını, telefon rehberini, galeriyi seçiniz.
-İleri dedikten sonra video transfer işine başlayabilirsiniz.
Yukarıda adımlarla Android cihazdan ipad’a video gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Biz video dedik ama diğer dosya transfer işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular