Androidiniz için Amazon App Store nasıl yüklersiniz?

/ 7 Kasım 2018 / 877 / yorumsuz
Androidiniz için Amazon App Store nasıl yüklersiniz?

 

Android için Amazon App Store nasıl yüklenir?

Google Play’in ötesine baktığınızda, Amazon App Store başlangıç ​​noktasıdır. Burada ücretli uygulamaların yanı sıra binlerce ücretsiz uygulama da alabilirsiniz.

Amazon her gün ücretsiz bir ücretli uygulama sunuyor. Uygulamaları alabilmenin tek yolu Amazon‘un özel uygulama mağazasını kullanmak. Amazon ayrıca düzenli olarak ücretsiz ücretli uygulamalar paketleri de sunar (iyi olanlar da).

Büyük ücretsiz başlıkların yanı sıra, Amazon App Store’da çok sayıda kitap, film ve şarkı bulunmaktadır. Bunlar genellikle Google Play’den daha düşük fiyatlarla sunulmaktadır. Amazon uygulamasını buradan indirebilirsiniz fakat hizmeti kullanmak için bir Amazon hesabınız olmalıdır. Unutmayın!

Android Cihazınızın Amazon App Store’dan uyugulama yüklemesi için yapmanız gerekenler

1. Ayarlar menüsüne gidin.
2. Güvenlik bölümünü açın.
3. Bilinmeyen kaynaklar kutusunu işaretleyin.
4. Şuandan itibaren Google Play’in dışından uygulama (veya APK) yüklemenize izin verecektir.

Uyarı : Bilinmeyen kaynakların etkinleştirilmesi, yüklenen uygulamaların Google’ın onay belgesine sahip olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, bu mağazalarda indirdiğiniz uygulamaların da Google’ın kendi güvenliklerine sahip olmadığı anlamına gelir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.