AnTutu Mart ayı performans listesini yayınladı

/ 3 Nisan 2019 / 643 / yorumsuz
AnTutu Mart ayı performans listesini yayınladı

Kısa süre önce yapılan testler ile AntuTu platformu Mart ayı için en fazla performans sunan Android model akıllı telefonları belirledi. Özellikle Xiaomi Mi 9’un Galaxy S10 model telefonun önüne geçtiğini belirtelim. İşte detaylar…

Antutu sizlerinde birçok haberde adını defalarca duyduğunuz bir test platformu olarak karşımıza çıkıyor. Her ay düzenlendiği gibi Mart ayı içerisinde de en fazla performans sunan telefonları derledi. Liste içerisinde ise Çin merkezli telefonlara göre olduğu için Galaxy S10 ve s10 Plus modelleri Qualcomm’un Snapdragon 855‘li sürümleriyle listeye girdi.

Antutu Mart sonuçlarını açıkladı!

Listeye baktığımızda Xiaomi şirketinin akıllı telefonu olan Xiaomi Mi 9 Transpatent Edition model telefonun testten 372.072 puan aldığını görüyoruz. Normal Mi 9 modelinin ise 371.878 puan ile 2. sırada yer aldığı dikkatimizden kaçmıyor. Bunun yanı sıra ise 12GB RAM’li Vivo iQOO Monster Edition modeli ise 365.430 puan ile bu ayın 3. modeli olarak listeye dahil edilmiş durumda.

Bu yıl çok fazla gündeme gelen Galaxy S10+ ile Galaxy S10 için Mart ayında Snapdragon 855’li modellerin ise 359 puan aldıkları görülüyor. Böylelikle listede 4. sırada yer alan ve 5. sırada yer alan telefonların günlük hayatımızda kötü bir performans sunduğu anlamına gelmez.

Peki siz bu test sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.