Apex Legens Mobile için kollar sıvandı!

/ 8 Mayıs 2019 / 686 / yorumsuz
Apex Legens Mobile için kollar sıvandı!

50 milyon tekil oyuncu barajını aşan ücretsiz Apex Legends oyunu, kısa bir süre içerisinde çok büyük rekorlara imza attı. Daha önceden mobil platforma geleceği söylenen haberler artık netlik kazanmış durumda. Şirket yetkilisi olan Apex Legends Mobile için yeni bir açıklama yaptı. Buna ek olarak PUBG, Fortnite ve Apex Legens artık bir mücadele içerisinde yer alıyor.

Apex Legens Mobile için kollar sıvandı!

Apex Legends sizlerinde bildiği gibi, PC, PS ve Xbox kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlanmıştı. Mobil platformlar için geliştirileceği söylenen EA Games’in CEO’su Andrew Wilson kısa süre önce müjdeyi verdi. Artık iOS ve Android platformu için kollar sıvanmış ve PUBG ile Fortnite gibi mobil platformda yerini alacak.

CEO’nun açıklamalarına göre oyun kısa süre içerisinde mobil platforma gelecek. Bu bakımdan Android ve iOS kullanıcıları için müjdeyi bir kez daha vermiş olalım. Buna ek olarak ise Asya’da yer alan oyuncular için çok büyük bir ilgi odağı olan oyunun mobil platformda çok fazla ilgi göreceği kesin.

Şuan için Legends’in ne zaman mobil kullanıcılara geleceği belli değil. Ancak bu yıl içerisinde mobil sürümün yayınlanacağı tahmin ediliyor. Böylelikle PUBG ve Fortnite ile olan bu rekabete birde Android ve iOS kullanıcıları Apex Legends’i dahil edecek.

Sizler bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz indirip oynayacak mısınız? Gelişmeleri sizlere aktaracağız…


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular