Apple, 30 Ekim’de yeni iPad’leri, MacBook’ları, AirPod’ları piyasaya sürecek

/ 24 Ekim 2018 / 599 / yorumsuz
Apple, 30 Ekim’de yeni iPad’leri, MacBook’ları, AirPod’ları piyasaya sürecek

 

Apple, 30 Ekim lansmanında birçok ürün sunacak

 
Apple‘ın her zaman etkinliğin ana kısmını oluşturan iPad Pro serisini yenileyeceğini söyledi. Söylentiler, şirketin Apple tescilli Lightning bağlantı noktası yerine Apple Pencil, Face ID, ince çerçeveler, Home butonu ve USB-C konektörünü duyurmayı istedikleri iddaa ediliyor.

Daha da önemlisi, Cupertino merkezli şirketin iPad mini dizisini yeni işlemci ve ekran ile yenilemeye çalıştığını söylüyor. Ne yazık ki, mini’nin gösteriye çıkıp çıkmayacağı netleşmiş değil. Ayrıca, daha uygun fiyatlı bir MacBook‘un da etiketlenmesini bekliyoruz.

Son olarak, Apple iPhone, AirPod‘lar ve Apple Watch‘ınızı aynı anda şarj edebilen uzun zamandır beklenen AirPower şarj minderinide piyasaya çıkarabilir. Düşüncemiz şimdiye kadar çıkması gerekiyordu , ama Apple şarj cihazı hakkında ağzını sıkı tutuyor. AirPod‘ların kendileri, bu çeyrekte veya 2019‘un başında piyasaya sürülecek bir benzeri olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.