Apple Card ile iPhone 24 ay Taksit Dönemi Geliyor!

/ 25 Kasım 2019 / 508 / yorumsuz
Apple Card ile iPhone 24 ay Taksit Dönemi Geliyor!

iPhone cihazlar diğer cihazlara göre ülkemizde daha da yüksek bir fiyata satılıyor. Apple tarafından geliştirilen Apple Card sistemi artık Türkiye’ye geliyor. iPhone telefon modellerinde artık 24 ay taksit dönemi bu kart sayesinde gelecek. Apple tarafından birçok kullanıcıya sunulacak olan Apple Card sayesinde iPhone 24 ay taksit dönem başlaması sağlanacak.

ABD’de başlayacak olan bu uygulama bir süre sonra Türkiye’ye gelecek. Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda da bilgi sahibi olmadığımızı belirtelim. Apple Card özellikleri iPhone alışverişi yapacak olanların kullanacakları farklı özellikleri ile beraber gelen bir alışveriş kartı olacaktır. Apple Card, Apple ürünleri satın alırken kullanılacak ayrı bir kredi kart işlevi görecektir. Kart kişiye özel ve üzerinde Apple logosu, çipli bir tasarım bulunacaktır.

Apple kartın en çok sevilen yanı ise Apple ürünü alırken 24 aya varan taksit imkanları olacaktır. Apple Card, kullanıcılara %3’lük para iadesi avantajı sunacak. ABD’de piyasaya sunulacak olan Apple Card’ın çıkış tarihi ise 2019 yılının son aylarına doğru olacaktır. Ayrıca kartın 2020 yıllarına doğru Türkiye’de olması bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.