Apple TV+ Türkiye aboneliği olacak!

/ 16 Mayıs 2019 / 636 / yorumsuz
Apple TV+ Türkiye aboneliği olacak!

Apple TV+ yakında ülkemizde hizmet vermeye başlıyor. Hem Türkçe Dublaj hemde altyazı seçeneklerinin yazı sıra dizilerinde izlenilebileceği ücretli abonelik paketleri ile ülkemiz vatandaşları birçok ayrıcalığa sahip olabilecek.

Geçtiğimiz dönemlerde karşımıza çıkan Apple TV+, Apple’ın birçok içeriğin yayınlanmış olduğu özel bir yayın platformu diyebiliriz. Özel isminin verilme sebebi ise daha önceden alışık olduğunuz, Netflix, BluTV gibi sistemlere benzer olmasından kaynaklı oluyor. Bu yeni platformun sunduğu hizmet ile aboneleri üst seviye bir kalitede film ve dizi seyredebilecekler.

Platformun hem internet bağlantısı hemde internet bağlantısı olmadan izleme yapabileceklerini belirtelim. Bu platformda en bilindik yönetmen ve yapımcıların tüm eserleri bulunacak. Hollywood ile dünya sinemasında ki tüm oyuncular neredeyse bulunuyor. Apple Tv+ ilk zamanlarında The Morning Show ile Little Voice gibi dizileri barındıracak.

Apple TV+ hikayeleri için yapımların tamamen orijinal olacağını belirtelim. Ülkemize giriş yapacak olan platform diğer yapımlar için alt yazılı versiyonlarını da sunarak vatandaşlarımıza ciddi bir hizmet verecek. Merak edilen bir soru ise Apple TV+ platformunda Türk yapımlarının yer alıp almayacağı oluyor. Bu sorunun cevabı ise henüz netlik kazanmış değil.

Apple TV+ Türkiye’ye ne zaman geliyor?

Apple TV+ ülkemize Eylül ayı ile Kasım ayı arasında geleceği şimdilik söyleniyor. Bu bakımdan ülkemizde dünya genelinde aynı anda kullanmaya başlayacak. Peki sizler Apple TV+ kullanır mıydınız?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.