Apple’da İtunes Hatası!

/ 25 Ocak 2021 / 3.120 / yorumsuz
Apple’da İtunes Hatası!

App Store uygulama indirirken “Bu Apple kimliği daha önce itunes store’ da kullanılmadı” hatası alanların çoğu genellikle yeni bir hesap açmak da ya da mevcut id yerine farklı bir id kullanmaktadır.
Bu durum genellikle yeni bir iPhone cihazı kullanılmaya başlandığında karşımıza çıkıyor. Apple cihazınız aynı olsa ancak mail adresiniz farklı olsa bile yine de bu uyarıyı almaya devam edersiniz. Hatta ilk defa girişinizden ötürü karşınıza bir sözleşme çıkar ve bunu onaylamanız istenir.
Karşınıza bu sözleşme çıkmadıysa App Store’dan çıkın telefonunuzu yeniden başlatın, sorun çözülmüş olacaktır.

iPhonelar'da yaşanan iTunes hatası | Sebebi ne? - Teknoloji Haberleri

Apple kimliği kullanılmadı hatası alanların bakması gerektiği alanlar şunlar: Uygulama indirme ekranında sözleşme metni açılabilir. Sözleşmeyi kabul edebilirsiniz. Ayarlara girip ilk bölümden oturumu kontrol etmeyi deneyiniz. Bilgisayardan iTunes programını açınız ve yeni kimlikte kullandığınız e-posta hesabını ve şifrenizi yazarak onay ekranına ulaşabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın bu uyarından çıkamıyorsanız eski hesabınızla oturum açınız.

Sizlerle paylaştığımız bu bilgiler eğer yeterli gelmediyse Apple şirketi ile iletişime geçmek en doğrusu olur. Eğer siz de böyle bir uyarı alıyorsanız ve yukarıda bahsettiğimiz adımlar işinize yaramıyorsa mutlaka Apple şirketi ile iletişime en kısa sürede geçin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz