ARK Survival Evolved Artık Mobil Platformda!

/ 23 Mart 2018 / 2.393 / yorumsuz
ARK Survival Evolved Artık Mobil Platformda!

ARK Survival Evolved Artık Mobil Platformda!

Hayatta kalma oyunları arasında en popüler olanların başında yer alan ARK Survival Evolved yapılan resmi açıklama ile mobil cihazlara geleceği müjdesini verdi. Hatırlanacağı üzere ARK ilk olarak 2015 senesinde XBox One ve Steam üzerinden indirilmeye açılmış, ardından farklı kanallar üzerinden de yayılımını sürdürmüştü.

Hayatta Kalmak Hiç Bu Kadar Zevkli Olmamıştı

Kurduğunuz üsler ve sahip olduğunuz silahlarla açık dünyada yaşayan dinozorları evcilleştirerek hayatta kalmaya çalıştığınız oyun hayatta kalma oyunları arasında en popüler olanlardan biri olarak kabul ediliyor. Diğer oyuncularla etkileşim halinde olduğunuz ve kabile kurarak diğer oyuncularla bir araya gelebileceğiniz oyun farklı modları, koyduğu hedefleri, kaliteli grafikleri ile popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

İOS İçin Beta Test Davetleri Gelmeye Başladı

Oyunun mobil platform üzerinden indirilmeye sunulacağının duyurulması ile beraber oyun meraklıları büyük bir merakla beklemeye koyuldu. Pek çok büyük oyunda olduğu gibi yine ARK Survival Evolved mobil oyunu içinde ilk olarak İOS App Store üzerinden oyunun indirilmeye sunulacağı duyuruldu. Hatta ARK Survival Evolved beta sürümü için davetler gönderilmeye başlandı. War Drum Studios tarafından sunulan oyunun indirilmesi için 2 GB büyüklükte indirme alanı gerekecek. Android platformuna geldiğinde ise oyun için 3 GB RAM boşluk gerekecek. iPhone 8 ile canlı olarak kaydedilen oyun fragmanı da geliştiriciler tarafından yayımlanarak oyun meraklılarının beğenisine sunuldu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.