Asphalt 9 Legends Güncellemesi

/ 9 Ekim 2018 / 1.183 / yorumsuz
Asphalt 9 Legends Güncellemesi

Asphalt 9 Legends Güncellemesi

Ücretsiz ve oldukça özellikli oyunlardan birisi olan Asphalt 9, yoğun talep üzerine oyunu güncellemeye karar vermiş olup, Asphalt 9 çıkmasının ardından ilk güncellemesini aldı. Peki, bu güncelleme ile Asphalt 9 oyunun da neler değişti ve neler geldi oyuncuların merak konusu olurken, bu konuda sizler için araştırmalar yaptık.

 

Asphalt 9 Legends Güncellemesi İle Gelen Yenilikler!

Geçtiğimiz günlerde çıkarak yoğun talep görmüş olan Asphalt 9 Legends ilk güncelleme hakkında kendisini geliştirmiş olup, bu güncelleme sayesinde oyuncuların istek ve taleplerini değerlendirerek yenilikler sundu. Android, İOS, Windows gibi işletim sistemine sahip olan cihazlar için sunulmuş olan Asphalt 9 Legends, ilk olarak güncellemesinde Kulüp Yarış Modu özelliğini sunmuş olup, bu şekilde yarış için kendi özel yarışınızı oluşturma hakkına sahip olabileceksiniz. Aynı zaman da Asphalt 9 Legends güncellemesi ile birlikte oyunda bulunmakta olan araç sayıları artmış olup, 2 yeni model eklenerek oyunculara harika fırsatlar sunulmuştur. Bu araçlara eklenen yeni modeller ise Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 olmuştur.

Gelen yenilikler arasında yerini alan diğer bir özellik ise günlük görevler konusu olmuş olup, oyuncuların oyunda kalma süresini artırmak ve oyun ziyaretlerini sıklaştırmak amacı ile bu seçenek bir hayli sevilecek gibi durmaktadır Kontrol mekanizmasın da ise gelişmeler meydana gelmiş olup, artık oyuncular kendi araçlarını kendileri kontrol ederek yön verebilecekler.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.