Asus ROG Phone 2 yakında tanıtılacak!

/ 9 Nisan 2019 / 1.431 / yorumsuz
Asus ROG Phone 2 yakında tanıtılacak!

Asus’un oyunculara özel geliştirmiş olduğu ROG Phone 2 hakkında detaylar gelmeye başladı. İşte merak edilen telefon hakkında yeni sızıntılar…

Yeni model ROG Phone 2 için Asus, Tencent ile kolları sıvayarak yeni telefonu piyasaya sunmayı hedefliyor. Kısa süre önce ROG Phone 2 için tanıtım tarihi açıklandı.

Asus ROG Phone 2 yakında tanıtılacak!

Akıllı telefon üreticisi Asus, oyun telefonu olarak belirtilen ROG Phone 2 modelinin tanıtım tarihini kısa süre önce duyurdu. En güçlü model olarak gelecek olan ROG Phone 2, yapılan açıklama ile bu yılın üçüncü çeyreğinde ilk olarak Çin’de satışa çıkacak. Daha sonra ise Avrupa’da ve ABD’de satışa çıkacak olan ROG Phone 2 için Tencent şirketi ile bir reklam anlaşmasının yapıldığı da ortaya çıktı.

Akıllı telefon sektöründe gücünü geri kazanmak isteyen Tayvanlı akıllı telefon devi olan Asus, geçtiğimiz sene Aralık ayında, en iddialı oyun ve premium sektörü için telefon geliştirmeye devam edeceğini söyledi.

Bunlarla beraber şirketin Ekim 2018’de piyasaya sürmüş olduğu ROG Phone’un en düşük fiyatı 900 dolar olarak gelmesine kullanıcılar biraz tepki göstermişti. Her geçen gün akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi vatandaşların ceplerini biraz daha yakmaya başladı. Asus’un yeni telefonu olan ROG Phone 2 ise kullanıcıları sevindirecek bir fiyat ile gelmeyecek. Bunu açıkça belirtelim.

Tanıtım yaklaştıkça, akıllı telefon hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir. Bu bakımdan sizlere ilerleyen günlerde detay vermeye devam edeceğiz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz