Aynı anda iki Snapchat filtresini nasıl kullanabilirsiniz?

/ 8 Ocak 2019 / 399 / yorumsuz
Aynı anda iki Snapchat filtresini nasıl kullanabilirsiniz?

 

Aynı anda iki Snapchat filtresi nasıl kullanılır?

 

Snapchat hızla Android ve iOS‘ta en popüler fotoğraf mesajlaşma hizmetlerinden biri haline gelmiştir. Bu günlerde, gök kuşakları veya kedi ya da köpek özellikleriyle süslenmiş insanların görüntüleri popüler şekilde yayılmaktadır.

Aynı anda iki Snapchat filtresi nasıl kullanılır: İlk filtrenin ayarlanması

 

Snapchat’in düzenli kullanıcıları, resimlere uygulanabilecek filtreler için birkaç seçenek olduğunu bilirler. Bunlar, Instagram üzerinde bulunan metin, konum, sıcaklık veya seyahat ettiğiniz hız gibi renklere sahiptir (elinizde bir akıllı telefon ile sürerken umarım kullanmazsınız).

Bir filtre uygulamak için, öncelikle, posterity(kuşak) için kaydetmek istediğiniz veya en az on saniye süreyle uygun bir ilham veren manzara bulmak gerekir. Resmi yakaladıktan sonra parmağınızı ekranın sağ tarafından kaydırın ve filtrenin sahnenin görünümünü nasıl ayarlandığını göreceksiniz. Sevdiğiniz birini bulana kadar çeşitli seçenekler arasında gezinmek için hızlıca kaydırmaya devam edin.

Aynı anda iki Snapchat filtresi nasıl kullanılır: İkinci filtrenin ayarlanması

 

Bir sonraki bölüm basit, ancak Snapchat’ın arayüzünün arkı niteliğinden dolayı bunu gerçekten anlamak için zorlanıyordunuz. Cidden, bu özellik karşısında tökezlediğimizde, ekranın üst kısmında bir Başarı Kilidi mesajının görünmesini bekledik. Her neyse, böyle gider.

Parmağınızı veya başparmağınızı görüntü üzerinde, tercihen ekranın sağ alt tarafında tutun, ardından aynı anda başka bir uzantıyla sola doğru kaydırın. Şimdi ikinci filtrenin göründüğünü görmeli ve soldan normal bir kaydırma tekniğini kullanarak bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

 

İşte bu kadar. Artık iki filtreyi herhangi bir görüntüye veya videoya eş zamanlı olarak uygulayabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.