Azar hesap silme ve kapatma işlemi

/ 4 Haziran 2019 / 1.202 / yorumsuz
Azar hesap silme ve kapatma işlemi

Bugün sizlere azar hesap silme hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Görüntülü sohbet uygulaması olan azar hesabınızı kapatmak isterseniz eğer doğru yerdesiniz.

Azar hesabınızı silmek veya kapatmak için sizlere bir link vereceğiz. Bu link üzerinden Android veya iPhone kullanıcıları hatta bilgisayar üzerinden de hesabınızı kapatabilirsiniz. Azar hesap kapatma için “https://help.azarlive.com/hc/tr/articles/229695048-Hesab%C4%B1m%C4%B1-Silmek-%C4%B0stiyorum” adresi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AZAR HESAP KAPATMA 2019

Azar hesabınızı kapatmak isterseniz eğer, aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor.

  • Arkadaşlar Sekmesi
  • Sağ üst köşe Ayarlar sekmesi
  • Azar Hakkında
  • Hesabı Sil

Bu adımlardan sonra sizlerinde azar hesabı kapatılacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar yer alıyor.

Hesabınızı silmeden önce mutlaka okuyun!

Azar hesabınızı kapatmadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar yer alıyor. Arkadaş, mesajlar ve değerli taşlarınız gibi bütün verilerin tam anlamıyla silineceğini belirtelim. Hesabınızı kapatmadan önce mutlaka yedek alın. Silinen hesaplar yeniden açılır mı? Maalesef azar hesabınızı sildikten sonra yeniden açma gibi bir şansınız bulunmuyor.

Bu bakımdan kapatmadan önce mutlaka tekrar düşünmenizde fayda olacaktır. Sizlerinde soruları varsa eğer, yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular