Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme

/ 19 Ağustos 2018 / 3.452 / yorumsuz
Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme

Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma sitesi olan İnstagram kullanıcı sayısını düzenli olarak arttırmaya devam ediyor. Yeni özellikler ile kullanıcılara farklı yolculuklara çıkma imkânı sağlayan uygulama özellikle de hikâye bölümü ile büyük bir çıkış yakalamış durumda. Hikâye paylaşan kişiler kadar bu hikâyeleri büyük bir merakla bekleyen bir takipçi kitlesi de oluştu. Peki, başkasının İnstagram hikâyesini telefona indirme mümkün mü?

Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme Nasıl Yapılır?

Sosyal medyada stalk olarak anılan takipçiliğin dışında sevilen bir markanın yeni ürünü ya da çok tutulan bir reklam gibi farklı pek çok amaca bağlı olarak bir başkasının İnstagram hikâyesini paylaşma ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bunun için instagram direkt olarak bir kolaylık sağlamıyor. Yani bir tuşa basıldığı anda hikâye kaydedilmesine izin verilmiyor. Ancak bu amaç için kullanılabilecek farklı uygulamalar bulunuyor.

İOS Cihazlarda İnstagram Hikâye Kaydetme

İOS işletim sistemini kullanan cihazlarda AppStore çevrimiçi mağazası üzerinden IG Live isimli uygulama bu indirme işlemi için kullanabileceğiniz en kaliteli uygulama olarak kabul ediliyor. Uygulamayı indirip kurduktan sonra hem fotoğraf hem de video gibi İnstagram üzerinden yapılan tüm paylaşımları kendi cihazınıza indirebilirsiniz.

Android Cihazlarda İnstagram Hikâye Kaydetme

Android işletim sisteminin kendi çevrimiçi mağazası olan Play Store üzerinden Story Saver For İnstagram uygulamasını indirip kurun. Daha sonra indirmek istediğiniz hikâyeyi açın ve uygulama üzerinden bunu cihazınıza yükleyin.

Story Saver For İnstagram Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.