Battlefield V’de silah yükünü nasıl özelleştirebilirim?

/ 11 Aralık 2018 / 805 / yorumsuz
Battlefield V’de silah yükünü nasıl özelleştirebilirim?

 

Battlefield V’de silah yükü nasıl özelleştirilir?

 

Battlefield V tarihinde ki en gerçekçi, sürükleyici ve kaotik(kaos kuramı) Battlefield oyununu sunuyor. Tek oyunculu bir kampanyanın yanı sıra, çeşitli çok oyunculu harita ve modlarda bulunuyor.

Battlefield V daha önce hiç olmadığı kadar derin bir silah yükü özelliğine sahip olsa da, oyuncuları nişan alma konusunda çok iyi bir iş yapmıyor. Geldiğimiz yer burası; Burada, hem ana menüde hem de oyunda, Battlefield V’deki silah yükünü nasıl özelleştirebilirsiniz.
 

Battlefield 5’deki yükünüzü nasıl özelleştirirsiniz

 

Silah yükünü hem ana menüde hem de Battlefield V’deki savaşın sıcaklığı sırasında özelleştirebilirsiniz.
 

Ana menü

 

Her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneği ile, hardcore Battlefield oyuncuları, mevcut her sınıf için (ve araçların da) yükünü kişiselleştirerek çok zaman harcayacaklar, bu yüzden bunu bir oyunun dışında yapmak en iyisidir. Bunu yapmak için, ana Battlefield V menüsüne geri dönmeniz ve Şirketinizi (Play’in altında) seçmeniz gerekir.

Buradan, her bir Eksen ve Müttefik kuvvetleri için her bir sınıfa (Assault, Medic, Support ve Recon) ve mevcut araçlara göz atabilirsiniz. Herhangi bir sınıf veya araç seçmek, yükü kişiselleştirme seçeneği getirecek ve onu seçerek yükleme özelleştirme ekranına götürecektir.

Buradan sadece birincil silahlarınızı, yan kollarınızı ve aksesuarlarınızı özelleştirebilirsiniz ve karakterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Battlefield V’deki yeni bir özellik, şirketinizin sizi biraz daha eşsiz hissetmesini sağlar. Değişim Görünümü menüsünde bulunan tüm mevcut kaplamalarla çevrimiçi olarak ilerlerken ve hedeflerinizi tamamlarken yeni kozmetik ürünlerine erişim kazanacaksınız.

Birincil veya ikincil silahınızı seçmeniz, sadece silahın görünümünü ve kapsamını değil, uzmanlıklarını da özelleştirebileceğiniz ayrı bir menüye götürür. Her silah için sekiz uzmanlık alanı vardır, ancak yalnızca bir kerede dört taneyi etkinleştirebilirsiniz. İyi haber, bu, oyun stiliniz’deki uzmanlıkların ince ayarını yapabilmenizi sağlayan herhangi bir zamanda sıfırlanabilir.

Birincil silahınızı değiştirip değiştirmediğiniz veya manzaraları özelleştirip özelleştiremediğiniz, değişiklikleri kaydetmek için ekranın sağ tarafında Uygula’yı tıklamayı unutmayın. Değişiklikleri kaydetmeden çıkmak, onları yok eder ve diğer oyunlardan farklı olarak, değişikliklerin uygulanmasından önce ayrılmanız durumunda kaçırılmaması için bir uyarı alamazsınız.
 

Oyunda

 

Silah yükünü ana menüde özelleştirirken, tüm mevcut seçeneklere ve kozmetik ürünlere göz atmak için sınırsız bir süre sağlar, bu da yükünüzdeki değişiklikleri hızlı bir şekilde test etme fırsatı sunmaz. Bir saatlik uzun bir maçın içine 5 dakika, eğer 6X kapsamını SMG’nize takmanın kötü bir fikir olduğunu fark edersiniz?

Neyse ki, yükünüzü, herhangi bir çevrimiçi oyun modunda yeniden dirilmeden Genel Bakış Dağıtımından özelleştirebilirsiniz. Öldüğünüzde, bir kadro üyesini yeniden canlandırmak yerine, ekranın sağ alt kısmındaki Genel Bakış Dağıtımını seçin.

Buradan, uçaklar, tanklar, patlamalar ve daha fazlası için gerçek zamanlı animasyon ile aşağıdan gelen yıkıcı savaşın güzel bir kuş bakışı görünümü elde edersiniz. En önemlisi, aynı zamanda silah yükünüze erişim sağlar. Özelleştirmek istediğiniz sınıfı seçin ve değiştirmek istediğiniz silahı veya aksesuarı tıklayın.

Buradan, silahınızı, ana menüdeki tek bir farkla aynı şekilde özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz; Karakterinizin oyun sırasında nasıl göründüğünü değiştiremezsiniz. Bu bir maçtan çıkana kadar beklemeli ve takım arkadaşlarının sana güvenmesini beklememelisin, kısaca çok iyi kalplisin.Battlefield V’te daha fazla deneyim kazanmak için Battlefield V’de tank ve uçak üretimi nasıl yapılır? adlı yazımıza bakabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.