Battlefield V’de tank ve uçak üretimi nasıl yapılır?

/ 16 Aralık 2018 / 2.546 / yorumsuz
Battlefield V’de tank ve uçak üretimi nasıl yapılır?

 

Battlefield V’de tanklar ve uçaklar nasıl üretilir?

 

Battlefield, hem yerdeki hem de havada yapılan muharebe ve 64 oyunculu büyük maçlarla meşhurdur; piyadeler, tanklar ve uçakların bir karışımı ile tüm katılanlar için kesin bir kaosa neden olur. Bu, Battlefield V‘de yıkıcı ortamlarla daha da güçlendirildi, tanklarda bulunanlara ve bombaların yukarıdan düşmesine, savaş alanını gerçek zamanlı olarak yeniden şekillendirmeye izin verdi.

Hepsi iyi ve güzel, ama Battlefield V’nin çevrimiçi çok oyunculu modunu oynarken tanklara ve uçaklara nasıl erişiyorsunuz?

Burada, Battlefield V’deki tankların ve uçakların nasıl üretileceğini açıklıyoruz. Daha fazla Battlefield yardımı için, Battlefield V’de silah yükünü nasıl özelleştirebilirim? yazımıza bakabilirsiniz.

Battlefield 5 tankları ve uçakları nasıl edinilir?

 

Çok oyunculu bir maçta iseniz ve bir tank ya da uçakla bazı gerçek hasarlara neden olmak istiyorsunuz. Onlara nasıl erişe bileceğinizi bilmiyorsunuz? Öncelikle, doğru oyun modunda olduğunuzdan emin olmanız gerekir; Tanklar ve uçaklar Conquest maçlarında ve bazı (fakat hepsi değil) Grand Operasyonlarda mevcuttur.

Tanklar ve uçaklar dağıtım Genel Bakış yoluyla erişilebilir-kötü haber? Erişmek için öldürülmen gerekecek. Öldürüldüğün zaman, takımında yumurtlama(doğma). Bunun yerine, gerçek zamanlı patlamalar ve daha fazlası da dahil olmak üzere oyunun genel bakışına götürülecek ekranın sağ alt kısmındaki Genel Bakış’ı seçin.

Takım tabanınızı bulun (bu, ya haritaların en solunda veya en sağında olacak) ve onu çevreleyen ikonlardan birini seçin. Bir tankın dişlisi ve bir uçak için pervane. Oldukça garip bir kararla, geliştiriciler, orada olduklarını bilmedikçe, ikisini de beyaz ve çok kolay kaçırmaya karar verdiler.

 

 

Her simgenin yanındaki numara, şu anda kaç tane araç bulunduğunu gösterir. Eğer 1 veya daha yukarısı görüntülenirse, tıklayın ve doğmak istediğiniz tankı / düzlemi seçin, ardından seçiminize göre kilitlemek için Dağıtım’a tıklayın.

 

 

Eğer 0 gösterirse, takımınızdaki bir kişinin uçağı / tankı aldığını ve halihazırda kullanıyor olduğunu ya da yakın zamanda tahrip edildiğini gösterir. Bu noktada bir karar vereceksin; oturun ve yeniden doğması için bekleyin ve aynı şeyleri yapan birkaç kişinin olmadığını veya piyade olarak yumurtlamayacağını(doğmayacağını) ve birkaç dakika içinde tekrar deneyeceğini umarız. Sonuncuyu tercih ettik, ancak özel pilotlar ve sürücüler onu beklemek ve ASAP aracını güvenceye almak isteyebilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.