Beespoke ile Hayatınızı Kolaylaştırın!

/ 6 Aralık 2017 / 624 / yorumsuz
Beespoke ile Hayatınızı Kolaylaştırın!

Beespoke ile Hayatınızı Kolaylaştırın!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatı kolaylaştırabilecek uygulamalar da hayatımıza giriyor. Kullanıcıların günlük işlemlerini kolaylaştırmak adına tasarlanan Beespoke uygulaması, daha güvenli ve kolay bir hayat sunuyor.

Profesyoneller ile Canlı Görüşme

Kullanıcılara daha güvenli ve kolay bir hayat sunmak için geliştirilen uygulama ile hizmet almak istenilen konunun belirlenmesi ile bir arama yapılıyor. Yakın konumda hizmeti veren profesyoneller listeleniyor. Kullanıcı dilerse çalışmak istediği profesyoneller ile karar vermeden önce hizmet hakkında canlı sohbet özelliği sayesinde görüşebiliyor. Yapılacak olan iş hakkında detaylı konuşabiliyor.

Kullanıcıların kişisel güvenliğini düşünen uygulama, özel bilgileri almadan anlaşma gerçekleştirme imkanı sunuyor. Bankalar arası güvenli ödeme desteğinin de bulunması ile kullanıcılar, daha önce sistem tarafından kontrol edilen gerçek kişi ve kurumlara ödeme yapıyor.

Uygulama İçi Etkileşim

Beespoke, aynı ilgi alanlarına sahip olan birçok kişiyi tek platforma topluyor. Bu sayede kullanıcılar, kendileri ile aynı iş kolunda çalışan insanlar ile iletişime geçip, sosyal ağlarına yeni kişiler ekleyebiliyor. Meslekler ve tecrübeler hakkında paylaşımda bulunma, mesleki özellikleri geliştirebilecek yeni fırsatları yakalama imkanı sunuluyor.

Kullanıcıların birden fazla farklı uygulama kullanmasına gerek bırakmayan, sadece güvenilir hizmetler sunan Beespoke; farklı ihtiyaçlara tek kanal üzerinden ulaşılmasını sağlıyor. İş ağını genişletmeye, yaşamı programlamaya olanak sağlayan uygulama, ev temizliği, bebek bakımı, evcil hayvan bakımı, fitness gibi birbirinden çeşitli alanlarda hizmet veriyor.

Uygulama, 2018 yılında App Store ve Google Play Store üzerinden kullanıma sunulacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.