Beklenen Google Play En İyiler 2017 Listesi Açıklandı!

/ 7 Aralık 2017 / 609 / yorumsuz
Beklenen Google Play En İyiler 2017 Listesi Açıklandı!

Beklenen Google Play En İyiler 2017 Listesi Açıklandı!

Android işletim sisteminin çevrimiçi alışveriş mağazası Google Play Store 2017 yılının en iyilerini açıkladı. Her yıl açıklanan ve büyük bir merakla beklenen listede bu yıl yine öne çıkan mobil uygulamalar ve oyunlar yer aldı.

Süper Mario Run En Çok İndirilen Oyun Oldu

Listede en çok merak edilen alanların başında hiç şüphesiz oyun verileri yer alıyor. Google tarafından açıklanan verilere göre 2017 yılında en çok indirilen oyun bir efsane olan ve bu sene mobil uygulama olarak hayranlarının beğenisine sunulan Süper Mario Run oyunu oldu. Efsane oyun ilk satışa sunulduğu AppStore üzerinden de yoğun ilgi görmüş ve başarılı olacağının sinyallerini vermişti. Yılın en iyi uygulaması dalında ise birincilik Socratic – Math Answers & Homework Help uygulamasının oldu. 2017 yılının en iyi oyunu ödülünü ise CATS: Crash Arena Turbo Stars oyunun oldu.

2017 Yılında En Çok Hangi Şarkılar İndirildi?

2017 yılının en çok dinlenen şarkıları listesinde birinciliği Kendrick Lamar – HUMBLE isimli şarkısı ile aldı. Bu ismi ikincilik koltuğundaki Ed Sheeran – Shape of You, üçüncülük koltuğundaki Kendrick Lamar – DNA, dördüncülük koltuğundaki Future – Mask Off ve beşincilik koltuğundaki Sam Hunt – Body Like A Back Road takip etti. En iyi filmler sıralamasında ise ilk beş Moana, Rogue One: A Star Wars Story, Wonder Woman (2017), Guardians of the Galaxy Vol. 2 ve Doctor Strange olarak açıklandı.

2017 Yılının En İyi Kitapları Listesi

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck – Mark Manson
  • It – Stephen King
  • The Battlemage – Taran Matharu
  • Thirteen Reasons Why – Jay Asher
  • Ready Player One – Ernest Cline

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.