Bilgisayara Zoom Nasıl İndirilir Nasıl Yüklenir?

/ 10 Ekim 2020 / 5.670 / yorumsuz
Bilgisayara Zoom Nasıl İndirilir Nasıl Yüklenir?

Windows 10 nasıl kullanılır ve açılmıyor, kullanamıyorum sorunları sizler için bir araya getirdik ve çözümlerini yazımızın devamında anlattık.
Zoom kullanamıyorum diyenler, öncelikle sistemde EBA programı varsa çakışabiliyor ve kaldırılması gerekebilir. Bu buna benzer yazılımlar içinde geçerli. Bir diğer dikkat edilecek ise Zoom gereksinimlerinin işletim sisteminin de olması gerekmektedir. Aynı zamanda tüm güncellemelerin yapıldığından emin olunuz.

Zoom Bilgisayara Yükleme Ve Kullanımı İçin;
• Zoom Windows 10’ a indirmek için Chrome tarayıcısından zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe bağlantısına giriniz.
• İndirilen exe dosyasını çalıştırınız. Sign in olana tıklayın.
• Yan altta ‘Sign up free’ tıklayınız. Tarayıcıdan bir bölüm açılacak ve doğum tarihini girmeniz gerekecek. Your work ile başlayan alana e-posta adresinizi giriniz.
• Captcha ile başlayan kısma ise yanda yazılan kodu gireceksiniz. Sign up tıklandığında hesabın doğrulanması için vermiş olduğunuz mail hesabına gelen bağlantıyı tıklayınız. Yani ‘Activate account’ olana.
• ‘Are you signing up on behalf of a school”’yani okul adına mı kaydolduğunuzu soruyor. Biz hayır ile devam ettik. Ad ve şifre bilgilerini giriniz.
• Gelecek ilgili alanda name@ şeklinde tavsiye edeceğiniz kişilerin mail adresi eklemeniz önerilecek. İstemiyorsanız ‘Skip this step’ ‘Start meeting now’ ve ‘Go to my account’ seçeneklerini tıklayın.
• Start olanla başladığınızda uygulamayı tarayıcıyla açmanız önerilecek açınız. Mikrofon ve kamera izinleri ve test işlemi önerilebilir. Onaylayınız.

bu şekilde zoom’u bilgisayarınıza kurmuş oldunuz. kullanım ve kurma ile ilgili sıkıntılarınızı yorumlara yazmayı unutmayınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular