Bilgisayarda Turkcell Bip Kullanın

/ 20 Kasım 2018 / 538 / yorumsuz
Bilgisayarda Turkcell Bip Kullanın

Turkcell Bip Web Kullanmak

 

Turkcell tarafından hayata geçirilen ve ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaran Bip uygulaması, mobil cihazlar üzerinden kullanıldığı gibi Web yardımıyla da kullanılabiliyor. Gelen mesajları akıllı telefonunuz üzerinden değil de masaüstü bilgisayarınız yardımıyla cevaplamak istiyorsanız Turkcell Bip Web hizmetini tercih edebilirsiniz. Pratik bir kullanıcı deneyimi oluşturan hizmet, anında kullanım desteği sunuyor.

Turkcell Bip Web Nasıl Kullanılır?

 

Turkcell Bip Web kullanımının nasıl olduğunu merak ediyorsanız şu yolu takip edebilir ve uygulamaya masaüstü üzerinden erişebilirsiniz:

  1. Öncelikle Bip Web internet sayfasını açmanız gerekiyor. Bunun için bipweb.com adresini ziyaret edebilirsiniz
  2. Telefonunuzdan Bip uygulamasını açın, ardından profilinize gelerek Bip WEB seçeneğine dokunun
  3. Bip Web sayfasında karşınıza çıkan QR kodu akıllı telefonunuzun kamerası üzerinden okutun
  4. Tüm bunları yapmanız halinde ekranda Bip sayfanız belirecektir. Bu sayfa üzerinden mesaj alıp gönderebilir, aynı zamanda kolayca dosya aktarımı gerçekleştirebilirsiniz

Turkcell Bip Web kullanımı aslına bakılırsa WhatsApp Web ile epey benzerlik gösteriyor. Eğer daha önce WhatsApp Web servisini kullandıysanız herhangi bir zorluk çekmeden Turkcell Bip Web’e erişim sağlayabilirsiniz.

Dosya Aktarımında Büyük Kolaylık

 

Herhangi bir iş arkadaşınıza veya tanıdığınıza dosya göndermek istiyor ancak bunu mobilde yapmakta zorlanıyorsanız Bip Web servisini tercih edebilirsiniz. Pek çok dosyanın aktarılmasına imkan tanıyan servis, böylelikle hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda kolaylık yaratmayı başarıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.