Bilgisayarı Kasmayan Antivirüs Programı Önerileri

/ 9 Mart 2018 / 6.625 / yorumsuz
Bilgisayarı Kasmayan Antivirüs Programı Önerileri

Bilgisayarı Kasmayan Antivirüs Programı Önerileri

İnternet her geçen gün biraz daha hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelirken internet üzerinden yapılan işlemler nedeni ile bilmeden bilgisayar korsanlarının da hedefi haline geliyoruz. Özellikle de online bankacılık işlemleri yapan ve internetten kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih eden kişiler hedef olarak görülürken kötü niyetli yazılımlar ve virüslerden korunmak amacı ile mutlaka virüs programı kullanılması gerekiyor. Bazı Antivirüs programları oldukça etkin koruma sağlar ancak bilgisayarda kasma sorunları ortaya çıkarır. İşte hem etkin koruma sağlayacak hem de bilgisayarınızı kasmayacak Antivirüs önerileri;

BitDefender Antivirüs Programı

Kullanabileceğiniz en etkili Antivirüs programlarından biri olan BitDefender Antivirus Free Edition programı reklamsız olması nedeni ile öne çıkmaktadır. Bilgisayar üstün tarama özellikleri sayesinde virüslerin korkulu rüyası olurken aynı zamanda arka planda sessiz bir şekilde çalıştığı için bilgisayarda kasma sorunu yaşanmasını da önler.

Kaspersky Virüs Programı

BitDefender virüs programının en büyük rakibi olarak gösterilen Kaspersky virüs programı güvenliği üst düzeyde tutmak isteyen kişilere hitap ediyor. Son derece etkin bir şekilde çalışan program aynı zamanda bilgisayarda sürekli tarama yapmasına rağmen takılma sorunu yaşatmamaktadır.

Panda Free Anti-Virüs

Kendi sunucusunu kullanması ve bulut sistem üzerinde çalışması bilgisayara artı bir yük oluşturmamaktadır. Bu nedenle bilgisayarın çalışma hızını olumsuz hiçbir şekilde etkilemez.

AVG Anti-Virus

Arka planda sessiz sakin çalışırken bilgisayarınızdaki tüm verileri koruması ve zararlı yazılımlarla mücadele etmesini istediğiniz bir Antivirüs programı arıyorsanız kesinlikle tercihiniz AVG Anti-Virus programı olmalıdır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Tavsiye

Black Friday Nedir?