Bilmediğiniz 5 WhatsApp Eklentisi ve Uygulaması

/ 9 Ekim 2018 / 2.178 / yorumsuz
Bilmediğiniz 5 WhatsApp Eklentisi ve Uygulaması

Bilmediğiniz 5 WhatsApp Eklentisi ve Uygulaması

 

Tüm dünya genelinde mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan WhatsApp ile yapabilecekleriniz aslında bildiklerinizle sınırlı değil. Bazı eklenti ve uygulamalar ile birlikte WhatsApp kullanmanız durumunda size gönderilen resimleri diğer meraklı gözlerden gizlemekten tutun da, birde fazla WhatsApp açmaya kadar daha birçok yöntem bulunuyor.

 

Eklentileri İçin Chrome Kullanmalısınız

 

Aşağıdaki listede hem eklenti, hem de telefonlara uygulama şeklinde yükleyebileceğiniz WhatsApp bilinmeyenleri daha da keyifli hale getirerek öğrenebilirsiniz. Ancak eklentilerden faydalanmak için Web WhatsApp kullanmanız şart. Tabi ki tarayıcılardan tercih etmeniz gereken ise Chrome olmalıdır.

 

WhatsApp Otomatik Cevap Yollama ( WhatsAuto )

 

Size gelen mesajlara anlık olarak hızlı bir şekilde cevap vermek zorunda değilsiniz. Ancak size gelen mesajları otomatik olarak cevaplayabileceğiniz bir eklenti yok değil! Bazen kitap okurken, araba kullanırken ya da herhangi bir işle uğraşırken size gelen mesajları nazikçe cevaplayabilirsiniz. Çeşitli yazı fontları gibi kolay kişiselleştirebileceğiniz bu eklentiyi oto mesaj göndermek istediğiniz kişiler üzerine sabitleyebilirsiniz.

 

Bir Telefonda İki Numara Kullanabilirsiniz

 

WhatsApp Business uygulamasından bahsediyoruz. WhatsApp resmi uygulamalarından birisidir. Çift SİM kartlı bir akıllı telefonunuz varsa ve işletim sistemi Android ise tek bir telefondan iki ayrı WhatsApp kullanabiliyorsunuz.

 

Hide Media ile Resimleriniz ve Videolarınız Gizlenebilir

 

Eklenti Chrome ile kullanılıyor. Web WhatsApp kullanıyorsanız size gelen resimleri veya vidoların gelmesi demek anında açılması ve büyük ekranlarda görülmesi demek sizi rahatsız ediyor olabilir. WhatsApp Hide Media eklentisi ile size gelen media bulanık olarak gelir ve üzerine tıklamanız durumunda görseller görünür.

 

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.