BİM Şimdide Galaxy Note 8 Satışı Yapacak

/ 31 Mart 2018 / 1.168 / yorumsuz
BİM Şimdide Galaxy Note 8 Satışı Yapacak

BİM Şimdide Galaxy Note 8 Satışı Yapacak

Samsung Galaxy S9 modeli için çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ederken beklediği satış rakamlarına bir türlü ulaşmayan modeli Samsung Galaxy Note 8 için yeni bir pazarlama taktiği deniyor. Daha önce pek çok ünlü markanın son derece pahalı olan ürünlerini satışa çıkararak büyük yankı uyandıran BİM mağazaları şimdi de Samsung Galaxy Note 8 için satışta bulunacağını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 8 BİM’de Ne Zaman Satılacak?

Aslında herkesin yanıtını aradığı soru bu. Ancak şu an için gelen kesin bir bilgi bulunmamakla beraber ürünün kademeli olarak BİM mağazalarına dağıtılacağı ve yine sınırlı sayıda mağazaya bu ürünün geleceği yönünde. Bu nedenle genel BİM indirim broşürü içerisinde ne yazık ki Samsung Galaxy Note 8 modeline yer verilmiyor. İndirimli Samsung Galaxy Note 8 satışlarının gerçekleştirileceği mağazalar için kısa bir süre sonra duyuru yapılması planlanıyor. Yine bunun için sadece satışa sunulacak olan mağazaların isimlerinin yazıldığı bir broşür çıkarılması da oldukça mümkün görünüyor.

Samsung Galaxy Note 8 BİM Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Şu anda teknoloji marketlerin raflarında 4 bin 200 lira ile 3 bin 600 arasında değişen fiyatlara satılan Samsung Galaxy Note 8 BİM mağazalarında 3 bin 300 liralık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Cep telefonlarına taksit yasağı bulunduğu için ne yazık ki ürünün taksitli satışı gerçekleştirilemeyecek.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.