Bim Volta Elektrikli Bisiklet Nedir?

/ 18 Ekim 2019 / 607 / yorumsuz
Bim Volta Elektrikli Bisiklet Nedir?

Volta WSM elektrikli bisikletin Bim mağazalarında satışa sunulmasını herkes bekliyor. Aşırı derecede talebi var bisikletin, bu ayın 20 sinde satışa sunulacak olan model ise en son model elektrikli bisiklettir. Çoğu bim mağazasında 1 yada 2 tane satışa sunulacak, yani bilginiz olsun stoklar sınırlı maalesef.

Volta WSM Elektrikli Bisikletin Özellikleri Nelerdir;

1-  Yaklaşık 50 KR şarjı ile 50-55 km yol gidebilirsiniz.

2- Maksimum hızı 25 km ve hız kısıtlamasını kaldırırsanız eğer 50-60 km olabilir.

3- İş yerinde veya evde şarj edebilirsiniz.

4-Kapatılabilir ve sağlam bir seleye sahip.

5- Angel ey far (3 kademeye sahip led) Sentetik dayanıklı deri Watt güçü 220 48 V ve amber değeri 2 A Ağırlığı 55

6- Şarj süresi minimum 6 saat ve maksimum 8 saat sürülebilir.

Volta Elektrikli Bisikletin Fiyatı Ne Kadar Olacak Ve Kredi Kartına Taksit Yapılacak Mı?

Bisikletin bim fiyatı 1999 tl kısacası 2000 tl olacağı söyleniyor ve kredi kartına da 6 taksit yaptırarak almanız mümkün. Tabi her karta değil taksit olan kartlar İşbankası (Maximum), Vakıfbank, Albaraka (World) ve Garanti (Bonus). Tabi ki başka yerlerde 12 ay taksitli seçeneklerde olabiliyormuş. Ama bime göre fiyat farkı en az 1195 Tl olduğunu söylemekte fayda var.

 

EN 15194 standartı nedir?

AB’nin 2009 yılında çıkardığı test standartıdır. Elektrikli bisikletlerin belli bir hızın üzerine çıkmasını engeller. Türkiye içinde hız sınırlandırma parçası bulunmuyor istenildiği zaman bağlantı kesilebiliyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.