Bim’de Reeder M7S Tablet Fırsatı

/ 18 Ocak 2019 / 1.759 / yorumsuz
Bim’de Reeder M7S Tablet Fırsatı

Bim’de Reeder M7S Tablet Fırsatı

Perakende market zincirlerinden en büyüğü olan BİM marketleri 18 Ocak 2019 tarihinde satışa sunacağı ürünleri içerisinde reeder M7S tabletleri satışa sunacağını açıkladı. Her hafta farklı bir teknolojik ürün satan BİM marketleri bu hafta itibariyle de Reeder M7S Tabletile birlikte birçok kişinin evine ucuz bir şekilde teknolojik alet girmesini sağlayacak. BİM tarafından açıklanan aktüel ürünler kataloğuna göre 18 Ocak tarihi itibariyle tüm BİM marketlerinde olacak olan M7S tablet bilgisayarlar birçok kişinin ilgisine maruz kalacağı kesin gözüyle bakılmaktadır. Tabletin özellikleri; 7 inç ekran, 1.2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, 2000 mAh pil, 2 Megapiksel ön, 0.3 Megapiksel arka kamera ve SIM kart desteği özelliği yer alıyor. Tabletin Android 7.0 işletim sistemli ilesatışa sunulacak olan Reeder M7S tabletin BİM marketlerinde ki satış fiyatı ise 299 TL olarak açıklandı. Tableti satın almak isteyen kişilerin farklı kartlara taksit yaptırabileceğini de unutmayınız.

Daha Ucuz Fiyatlara da Alınabilir

Kendi bünyesine getirmiş olduğu ürünleri ucuz fiyat garantisiyle satan BİM marketleri bu hafta içerisinde satışa çıkaracağı Reeder M7S tablet fiyatını diğer ürünlerine oran ile daha pahalıya sattığı bir gerçek. Bu ürünün dış piyasa da farklı platformlarda daha ucuza satıldığı yapmış olduğumuz araştırma sonrası anlaşıldı. Sizlerin bu ürünü nereden almak isteyeceği ise sizlerin fikrine bırakıyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.