Bip İnternet Paketi Nasıl İkiye Katlanır?

/ 6 Kasım 2018 / 1.321 / yorumsuz
Bip İnternet Paketi Nasıl İkiye Katlanır?

Bip İnternet Paketi Nasıl İkiye Katlanır?

 

Turkcell tarafından duyurulan Bip internet paketini ikiye katlama, var olan internet hakkınızı ikiye katlamanızı mümkün hale getiriyor. Enflasyonla mücadele kapsamında çeşitli adımlar atmayı ihmal etmeyen Turkcell bu çerçevede internet paketlerini çok daha geniş bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Şu anda kullanmakta olduğunuz internet hakkınızı ikiye katlayabilir ve bu sayede çok daha fazla GB veya MB kazanabilirsiniz.

İnternet Paketi Nasıl İkiye Katlanır?

 

Söz konusu fırsattan faydalanmak istiyorsanız öncelikle akıllı telefonunuza Bip uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Turkcell tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma ve görüşme uygulaması Bip, tıpkı WhatsApp benzeri bir işleyişe sahip. Yerli bir uygulama olarak karşımıza çıkan Bip, bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başarıyor.

İnternet paketinizi ikiye katlamanız oldukça basit bir işlemden geçiyor. Bip uygulamasını indirdikten sonra karşınıza çıkan sayfada Enflasyonla Mücadele kanalını takip etmeniz gerekiyor. Aslında tek yapmanız gereken şey bu kanalı takip etmek. Kısa bir süre sonra kampanyaya katılım mesajını Bip üzerinden gönderen Turkcell, bunun sonucunda ikiye katlanmış internet hakkınızı aktif hale getirmiş oluyor. Böylelikle anında kullanım hakkınız tanımlanmış oluyor.

Ne Zamana Kadar Geçerli?

 

Söz konusu kampanya, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Eğer internet paketinizi ikiye katlamak istiyorsanız gelecek yılın ilk gününe kadar zamanınız bulunuyor. Bu zaman aralığından sonra ne yazık ki kampanya geçerliliğini yitirmiş olacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.