Bip silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir?

/ 18 Haziran 2019 / 1.359 / yorumsuz
Bip silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir?

Bip uygulamasında silinmiş olan fotoğraflar nasıl geri getirilir? Açık konuşmak gerekirse, fotoğraf ve videoları da kurtarabilirsiniz. İşte detaylar…

Bip, sizlerinde bildiği gibi Turkcell’in geliştirmiş olduğu bir mesajlaşma platformudur. Binlerce kullanıcısı bulunan Bip uygulaması, anlık olarak mesajlaşma platformu olarak hayatımızda yer alıyor. Turkcell‘in oluşturmuş olduğu bu uygulamayı diğer GSM operatörü kullanıcıları da kullanabiliyor. Uygulamayı App Store ve Play Store mağazalarından indirip yükleyebilirsiniz.

Bip uygulaması tüm dünya üzerinde mesajlaşmanıza izin veriyor. Uygulamada yer alan Keşfet kısmında çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Spor ve haberler gibi bazı yarışmalara katılabilirsiniz. Ayrıca Bip’e özel bedava internet fırsatını da kaçırmayın derim.

Bip silinen fotoğrafları kurtarma

Yanlışlıkla resim ve videolarınızı sildiniz ancak bu noktada, Bip bulut platformu aktif oluyor. Sizlerde bulut platformu açık tuttuysanız eğer yedekleme yapmışsa, geri yükleyebileceksiniz. Ancak bunu aktif etmemişseniz, tek işlem kalıyor oda veri kurtarma programı diyebiliriz. Silinen fotoğraf ve videolarınızı program yada bilgisayar üzerinden kurtarabilirsiniz. Ancak kesin bir çözüm olmadığını belirtelim. Birazda şans işi.

Bip silinen fotoğraflar geri kurtarılır mı?

Bip uygulaması ile beraber bulut sistemi konuşmanızı ve medyalarınızı 6 ay kadar yedekliyor. Uygulama silinmiş ve tekrar yüklediğinizde karşınıza “yedeği geri yükle” komutu gelirse son 6 aya ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.