BİP’te Son Görülme Kapatma İşlemi

/ 9 Haziran 2019 / 1.104 / yorumsuz
BİP’te Son Görülme Kapatma İşlemi

Bu yazımızda Bip kullanıcılarının son görülmelerini nasıl kapatabileceğinden bahsedeceğiz. Mesajlaşma uygulamasında olan son görülme sayesinde karşı taraf sizin ne zaman o uygulamada aktif olduğunuzu görebilir. WhatsApp ve diğer birçok uygulamada olan son görülme sayesinde karşı taraf bilgi alacaktır. Ancak birçok mesajlaşma uygulamasında olan bu özelliği isteğe göre kapatabilir ve son görülmenizi başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz olay Bip için de geçerlidir. Bip uygulamasında son görülmeniz hakkında rahatsız oluyorsanız ve siz de Bip uygulaması üzerinden son görülmenize dair karşı tarafa bilgi vermek istemiyorsanız aşağıda olan adımları takip ederek son görülmenizi kapatabilirsiniz.

  • Bip uygulamasında son görülmenizi kapatmak için ilk olarak Bip uygulamasına girin.
  • Daha sonra profilinize geçiş yapın.
  • Ayarlar alanına tıklayın.
  • Sohbet ayarlarını seçin.
  • Son görülme alanına tıklayın ve bu alanı devre dışı bırakın.

Bu adımlar sayesinde son görülmenizi kapatabilirsiniz. Siz de son görülmenizi kimseyle paylaşmak istemiyorsanız bu adımlar sayesinde son görülmenizi kapatmış olacaksınız. Karşı taraf sizin Bip uygulamasına ne zaman girdiğinize dair bir bilgi göremeyecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.