Bir Google Android cihazında hangi uygulamaların çalıştığını nasıl görebilirsiniz?

/ 11 Aralık 2019 / 345 / yorumsuz

Çoklu görev akıllı telefonlarda mükemmel bir özellik olmasına rağmen, aynı anda birden fazla uygulamanın çalıştırılması, aynı zamanda çok hızlı bir şekilde pil gücünüzü azaltabilir.

Çoklu görev akıllı telefonlarda mükemmel bir özellik olsa da, aynı anda birden fazla uygulamanın çalışması aynı zamanda çok hızlı bir şekilde pil gücünüzü azaltabilir. Google Android kullanıcılarının bir programın tamamen kapandığından emin olmak için giriş tuşunu kullanmak yerine bir uygulamadan çıkmak için geri düğmesini kullanmaları önerilir. Bununla birlikte, bunu her seferinde yapmayı unutursanız, uygulamalar yalnızca pilinizin suyunu boşaltmakla kalmaz aynı zamanda akıllı telefonunuzu da yavaşlatan arka planda çalışmaya devam eder. İşte bir Google Android cihazında hangi uygulamaların çalıştığını kontrol etme yöntemi.

Birinci adım

Ana ekrandan Uygulamalar menüsünü açın.

İkinci adım

Görüntülenen uygulamalardan Görev Yöneticisi’ni seçin. Şimdi çalışan uygulamaların bir listesi ile sunulacaksınız. İhtiyacınız olmayanları kapatmak için Son’u seçin veya lotu kapatmak için Tümünü sonlandır’ı seçin.

Üçüncü adım

Görev Yöneticisi’nden çıkmak için geri düğmesine basın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular