Birbirinden Eğlenceli Yüz Değiştirme Uygulamaları

/ 17 Kasım 2017 / 1.211 / yorumsuz
Birbirinden Eğlenceli Yüz Değiştirme Uygulamaları

Birbirinden Eğlenceli Yüz Değiştirme Uygulamaları

Yüz değiştirme uygulamaları, son zamanlarda oldukça popüler. Ortaya birbirinden komik görüntüler çıkaran bu uygulamalar, sosyal medyada oldukça seviliyor ve kullanılıyor. Hem iOS için hem de Android için derlediğimiz en başarılı yüz değiştirme uygulamalarına göz atmalısınız.

Face Swap Live

Uygulamanın en büyük avantajı yüz değiştirmeyi canlı bir şekilde yapabiliyor olması. İşlemi anlık olarak yapabildiğiniz için beklemenize gerek kalmıyor. Anlık olarak yüz değiştirme ile video çekimi de yapabiliyorsunuz. Bir diğer özelliği ise veritabanında bulunan ünlü yüzlerini kullanıp, yüz değiştirme işlemini yapabilmeniz.

Google Play Face Swap Live İndir

MSQRD

MSQRD, dijital maskeler üzerinde yoğunlaşıyor ve içerisinde bulunan birçok farklı maske seçeneği ile birbirinden eğlenceli sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Google Play Msqrd İndir

Face Swap Booth

Face Swap Booth, oldukça basit bir tasarıma sahip olması ve bunu efektif bir şekilde yapması ile tercih ediliyor. Diğer uygulamalarda da olduğu gibi telefondaki kayıtlı fotoğraflarla ya da uygulama içerisinde bulunan fotoğraflar ile yüz değiştirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Google Play Face Swap Booth İndir

Lip Swap

Diğer uygulamalardan biraz daha farklı olan Lip Swap, bir bütün olarak yüzü değil de parça parça farklı yerleri değiştirmenizi sağlayan bir mobil uygulama. Örneğin bir fotoğraftaki gözleri, farklı bir kişi ile değiştirebiliyorsunuz. Yani çok beğendiğiniz bir ünlünün gözlerini alabilir, farklı bir ünlünün de burnunu alabilirsiniz. Bu uygulama şu an için sadece Android cihazların kullanımına açık.

Google Play Lip Swap İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular