Birinin instagram’da sizi engellediğini nasıl kontrol edersiniz?

/ 5 Kasım 2018 / 1.074 / yorumsuz
Birinin instagram’da sizi engellediğini nasıl kontrol edersiniz?

 

instagram’da engellediğinizi nasıl anlarsınız?

 

Instagram, kullanıcıların kişileri engellemesine izin veren bir özellik içerir. Bir kişiyi engellediğinizde, o kişi yayınlarınızı ve güncellemelerinizi göremez. Bunu söyledikten sonra, instagram‘da birisi tarafından engellendiğinizi düşünüyorsanız? Emin olmak 2 basit adım vardır.

instagram’da engellenip engellenmediğini anlama yolları

 

1.(adım) instagram uygulamasına gidin ve arama yaparak kişinin profil adını bulmaya çalışın. İki durumla karşılaşabilirsiniz:

1.a.) Hesap herkese açıksa, profili normal arama ile bulabileceksiniz. Bununla birlikte, profile gittiğinizde, o kişiden gelen toplam yayın sayısını görürsünüz, aynı zamanda “Henüz fotoğraf veya video yok!” profil üzerine yazılmış.

1.b.) Özel bir hesap için, profili normal aramada bulamazsınız. İlgili kişi ile bir gönderisi olan başka bir ortak arkadaşın profilini bulmanız gerekecek.

2.(adım) Kişinin profilini bulmakta, onları “izlemeyi” deneyin. Engellendiyseniz, kişiyi takip etmenize izin verilmez. Takip seçeneğine dokunmaya çalışsanız bile, hiçbir şey olmaz. Takip düğmesine kaç kez dokunursanız dokunun, takip seçeneğine dönersiniz.

Birilerinin seni engellediğinden emin olup olmadığını bilmek için gereken her şey bu. Şimdi şüphelerinizi giderme vakti.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.