Bitcoin’i nerede ve nasıl harcayabilirsiniz?

/ 27 Aralık 2018 / 522 / yorumsuz
Bitcoin’i nerede ve nasıl harcayabilirsiniz?

 

Bitcoin nerede ve nasıl harcanır?

Bitcoin‘in serüveni, bir dağ aralığındaki yürüyüşten daha fazla iniş ve çıkışlarla devam ediyor. Günden güne popüler hale gelen bitcoin çığ gibi büyümeye devam edecek gibi görünüyor. Peki bu parayı nasıl harcarız diye düşünmeye başladık ve bir araştırma yaptık.

Bitcoin’i nerede kullanabilirim?

Bitcoin’i şaşırtıcı miktarda yerde kullanabilirsiniz ve zaman geçtikçe ve kripto para birimi günlük yaşamın daha büyük bir parçası haline geldiğinde sadece artacak bir sayıdır.

Şuan Türkiye’de sınırlı ve çok fazla popüler olmayan kuruluşlarda mevcut , tarayıcınızdan hemen bulabilirsiniz net bir şekilde kullanılmadığı için yönlendirme yapmıyoruz. Bir web sitesinde veya bir mağaza dışında güzel ve büyük bir parlak ‘B‘ görüyorsanız, bunun ne anlama geldiğini bilirsiniz.

Bitcoin’i nasıl harcayabilirim?

Ağın işlem hızı, büyük miktarda kullanıcı nedeniyle yavaş olduğu için, doğrudan Bitcoin harcama eylemi biraz daha zor olabilir. Bu, yaklaşmakta olan Şimşek Ağı güncellemesi ile düzeltilecek şekilde speküle ediliyor, ancak o zamana kadar biraz daha döner bir seçenek kullanmanız gerekebilir.

Shakepay , Bitcoin’inizi anında (USD / GBP / EUR) fiat para birimine aktarmanızı sağlayan bir cüzdandır. Bu, Bitcoin’inizi daha kolay harmanlanan fiyat para birimine aktarmanızı ve ardından hizmetinizi ödemeyi kolaylaştırır.

Bitcoin ile hizmetler için ödeme yapmak mümkün olsa da, üzerine inşa edilen teknoloji, büyük kullanıcı akışı tarafından üzerine getirilen talebe ayak uydurmak için mücadele ediyor. Nano (XRB) ve LiteCoin (LTC) gibi bu sorunu çözmeye çalışan birçok başka dijital para var, ancak bunların hiçbiri henüz Bitcoin’in marka bilinirliğine sahip değil.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.