Black Mesa Yeniden Geliştiriliyor

/ 23 Kasım 2018 / 588 / yorumsuz
Black Mesa Yeniden Geliştiriliyor

 

Black Mesa Yeniden Geliştiriliyor

 

Oyun tarihinin en önemli yapımları arasında yer almayı başaran Half Life, ne yazık ki son çıkan halkasıyla sessizliğe büründü. Yeni bir yapım görmek isteyen ve bu konu adına taleplerini dile getiren hayranlar, maalesef şimdiye dek olumlu bir yanıt alabilmiş değiller. Ancak şimdilerde hayranları bir nebze olsa da sevindirecek bir duyuru yapıldı. Black Mesa yeniden geliştirilerek oyuncular ile buluşacak.
 

Yepyeni Grafikler ve Deneyim

 

 

İlk olarak 2004 yılında oyuncularla buluşan ve bir anda sevilen yapımlar arasına girmeyi başaran Half Life: Black Mesa, yaklaşık 14 yıldır gölgeler içerisindeydi. Şimdilerde konuyla ilgili yeni bir adım atan yapımcı, oyunu tekrardan geliştirmeye başladı.

Projenin gidişatı adına paylaşılan görseller ve video, epey heyecan verici duruyor. Yapımda bulunacak olan grafik kalitesini görme şansı elde ettiğimiz videoda yeni nesil animasyon yapısının hakim kılındığını söyleyebiliriz. Özellikle renk paleti ve çevre modellemeleri epey gelişmiş olacak. Bu bakımdan oyunun hayranlarını tatmin edeceği düşünülüyor. Tabi yine de bu yorum için çıkış tarihini beklememiz gerekiyor.
 

20. Yıl Şerefine Geliştiriliyor

 

Half Life’ın 20. Yılı şerefine adım atan yapımcı, bu nedenle Black Mesa’yı tekrardan geliştirme kararı aldı. Günümüz oyunlarında yer alan grafik yapısı ile boy ölçüşebilecek türden kaliteye sahip olacağı görülen yeni Black Mesa, gelecek yılın ikinci yarısında hayranlarıyla buluşacak. Bu zaman aralığına kadarsa beklemekten başka çaremiz yok gibi.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular