Bluestacks İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

/ 22 Eylül 2018 / 937 / yorumsuz
Bluestacks İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Bluestacks İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

 

Android cephesinde çeşitli oyunları oynamanızı kolaylaştıran Bluestacks, şu anda en bilinen emülatörler arasında yer alıyor. Popüler olan platform, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Bunun yanında güncellenerek yeni özellikler edinmeyi de ihmal etmeyen hizmet, şimdilerde dördüncü sürümüne geçiş yapmış bulunmakta.

Bluestacks Yeni Güncelleme

2009 yılında yayınlanan ve kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine erişen Bluestacks, bilgisayarlar üzerinden Android oyunlarını oynamaya olanak tanıyor. Şimdilerde yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte dördüncü sürümüne adım atan program, büyük oranda performans iyileştirmesi sunuyor. Belirtilenlere göre platformun genel hızı 8 kat artarken Galaxy S9 üzerindeki performansı ise 6 kat artmış durumda.

Daha hızlı olmakla birlikte seri bir şekilde çalışan emülatör, bu sayede kullanıcı deneyimini çok daha gelişmiş bir seviyeye taşıyor. Takılma olmaksızın oynayacağınız mobil oyunlar neticesinde eğlenceli anlar yaşayabilir, ayrıca bilgisayar kontrollerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bunların haricinde yeni arayüze de kavuşan program, çok daha etkin ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor.

Daha Fazla Özellik

Tasarım ve performans gibi konularda yenilikler kazanmakla kalmayan Bluestacks emülatör, aynı zamanda farklı özellikler de edindi. Bundan sonra aynı anda farklı hesaplar üzerinden oyun oynamayı sağlayacak olan program, aynı zamanda kategorilere ayrılmış geliştiriciler ile daha kolay ve sade bir deneyim yaşatıyor. Puanlama sistemi de edinen platform, böylelikle kazanacağınız puanlar ile çeşitli hediyelere erişme imkanı sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.