BluTV nedir? BluTV hakkında merak edilenler!

/ 17 Nisan 2019 / 522 / yorumsuz
BluTV nedir? BluTV hakkında merak edilenler!

BluTV nedir ve nasıl kullanılır? İnternet üzerinden televizyon platformu olarak bilinen BluTV, üyelik sistemi ile tüm platformlardan kullanıcılarına film ve dizileri reklam olmadan izlettiriyor. 

BluTV kullanıcıları ister telefon, ister bilgisayar isterse de tablet üzerinden erişim sağlayabilmektedir. BluTV ile beraber birçok spor yayını ve diziler gibi film ve canlı yayında izleyebilirsiniz. BluTV çatısı altında bulundurduğu birden fazla özellik ile kullanıcılarını etkileyen bir platform haline gelmiştir. Doğan Holding’in bünyesi altında olan platform özellikle Smart TV’lerde çok fazla karşımızı çıkıyor. Peki BluTV nedir nasıl çalışır?

BluTV nedir?

BluTV, çalışma şekliyle internet bağlantısına ihtiyaç duymakta. Telefon, tablet ve bilgisayarların yanı sıra Smart TV‘lerden de uygulama ile erişim sağlanabiliyor. Hem yabancı hem de yerli yapımlardan ziyade, canlı yayın ve spor gibi içerikleri sunuyor. Bunların dışında kullanıcılarına birden fazla özel kampanya ve yapımları da sunarak etkilemeye devam ediyor. Bu paltformun bir üyelik sistemi bulunuyor ve bu üyelik durumunun ücretli olduğunu belirtelim.

Kullanıcılar platformda aylık sabit fiyatlar ile içeriklerini izleyebiliyor. Bunların yanı sıra bu platformu denemek isteyenler için 7 günlük ücretsiz kullanım hakkı da sunuluyor. BluTV sitesi üzerinden üyelik oluşturabilir ve platformu deneyebilirsiniz. Abonelik fiyatları ve üyelik için site üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizlerinde BLUTV hakkında sormak istedikleri soru, sorun veya merak ettikleri olursa, yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular