Bu hafta indirmek için 5 harika yeni uygulama

/ 7 Aralık 2018 / 1.042 / yorumsuz
Bu hafta indirmek için 5 harika yeni uygulama

 

 Yeni çıkan 5 harika uygulama

 

Uygulamalar, akıllı telefonlarımızla ilgili en yararlı şeydir ve geliştiriciler her zaman onlara yeni numaralar öğretmeye çalışmaktadır. Dikkatimizi çeken en yeni ve güncellenmiş uygulamalardan 5 tanesini sunuyoruz. İndirmeniz ve denemeniz için Play Store‘dan bazı yeni öneriler.

Pocket Casts

 

Pocket Casts, en sevdiğimiz podcast uygulamalarından biriydi ve büyük 7.0 güncellemesinden sonra daha da çekici hale geldi. Kullanıcı arayüzü revizyonunun yanı sıra, artık daha fazla cihazlar arası senkronizasyon ve gelişmiş bir Discover özelliği sunuyor. Artık bu podcast’e abone olmanıza gerek kalmadan tek bölümleri dinleyebilir ve kaçırdığınız eski oyuncuları bulmak için kesin bölümleri arayabilirsiniz.

Pocket Casts Google Play İndir

 

SAFE

 

SAFE, Herkes için Güvenlik Değerlendirme Çerçevesi’nin kısaltmasıdır ve cihazınızın güvenlik düzeyini analiz etmeyi amaçlar. Bunu yapmak için çeşitli kriterler uygular ve analizlerin sonunda (parametreler, bağlantılar, kurulu uygulamalar ve işletim sistemi) her bir kategoriye puan verir ve genel bir puan verir. Uygulama daha sonra size problemleri gösterir, böylece isterseniz konfigürasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Sonuçların kullanımınıza bağlı olarak bir tuz tohumu ile alınacağını unutmayın. Örneğin, uygulama, Bluetooth üzerinden yükleme yapılmasına izin vermenin, Bluetooth ve NFC’nin aktif olduğu gibi bir güvenlik sorunu olduğunu düşünmektedir.

SAFE Google Play İndir

 

Bunnymare: Circus Escape

 

Zalim bir sirk, belirli bir tavşanın kabusu, dolayısıyla oyunun adıdır. Bu zorlu bulmaca oyununda, bir tavşanın bir sirkten kaçmasına yardım etmelisiniz (dolayısıyla bu ikinci bölüm). Oyun canlandırıcı bir şekilde değişiyor ve stratejinizi farklı durumlara uyarlamanız gerekecek ve yaklaşık 60 seviyedeki birkaç mini oyunun kilidini açabileceksiniz. Hikâyeye gelince, hayvan zulüm meselesini umursuyorsanız size uygun bir oyundur.

Bunnymare: Circus Escape Google Play İndir

 

Reachability Cursor (yayınlanmadı)

 

Bu uygulama henüz yayınlanmadı, bu yüzden yayınlandığı zaman kararsız kalabilir veya fikriniz değişebilir. Kullanıcıların geniş ekranları kullanmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bunu yapmak için, başparmağınızla pilotluk ettiğiniz bir fare türünü kullanmanıza izin verir, imleç küçük bir daire olur. Daha da ilginç özellikler (imleç ayarları dahil), 4.49 dolara mal olan Premium versiyonunda. Yayınlandığında aşağıdaki linkten indire bileceksiniz.

Reachability Cursor Google Play İndir

 

Rain moment – Relax & Accompany

 

Uygulamanın uykuya dalmak, meditasyon yapmak ya da sadece dinlenmek isteyip istemediğinizi, yağmurun dinlenmesini sağlar. Farklı senaryoların (ormandaki yağmur ve rüzgar, pencerede yağmur vb.) Olması için çeşitli senaryolar mümkündür. Uygulamada bir zamanlayıcı mevcut, pil hakkında endişelenmeden ve ASMR hayranları için uykuya dalmak isteyenler için uygun.

Rain Moment Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.