Bu Şarkı Youtube’da 5 Milyar İzlendi !

/ 24 Ekim 2018 / 452 / yorumsuz
Bu Şarkı Youtube’da 5 Milyar İzlendi !

Youtube’da 5 Milyar İzlenmeye Ulaşan İlk Şarkı Hangisidir?

 

Günümüzde şarkı dinlemek için kullanılan ve tüm ülkelerde yaygın şekilde işlevini sürmekte olan Youtube, gerek şarkılar gerekse klipler ile ilgileri çekmekte olup, en çok izlenime sahip olan video olarak ün kazanan Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito şarkısı rekora koşmuş olup, 5 milyar izlenmeye ulaşmıştır.

 

Youtube üzerinde en çok izlenmeye sahip olan video unvanını elde eden Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito şarkısı gerek klipi ile gerek ritmi ile sevilmiş olup, dünya genelinde sevildiğini ispatlamıştır. Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito şarkısı 5 milyar izlenme konusunda rekor kırmış olup, geçtiğimiz günlerde rekoru eline alan şarkıları geride bırakmayı başarmıştır.

 

Despacito Şarkısı Rekorları Kırdı!

 

Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito şarkısı 2017’nin Ocak ayında yayımlanmış olup, şuana kadar 5 milyon izlenime ulaşması popüler olarak görülmekte olan tüm şarkıları geride bırakmayı başarmıştır. Geçtiğimiz yıllarda PSY’nin yayınlamış olduğı Gangnam şarkısı ile 1 Milyon izlenime ulaşarak rekor kırarken, Wiz Khalifa’nın üç yıl önce yayınlanan See You Again şarkısı ile PSY’nin elinden rekoru almıştı. Fakat Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito şarkısı bu rekorları herkesin elinden alarak zirveye ulaşmayı başaran şarkılar arasında yerini aldı. Her geçen dakika ise şarkıya gelen ilgi çoğalmakta olup, görünen zirveyi kolay kolay bırakmayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.